HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zakłócenia z zewnątrz oraz obrona przed nimi 2005/03/13 17:22 #18733

Witam. Chciałem się dowiedzieć czy spotakiliście się może z zakłóceniami generowanymi przez nadajniki takie jak np. telefon komórkowy czy bezprzewodowy lub radio CB i jaki macie sposób żeby się przed tym bronić. Ja wiem że jak się ma swoje źródło zakłóceń to jest łatwo się go pozbyć, ale jak ma go sąsiad z kladki obok to już zaczynają się schody?? Czy ktoś mieszka przy jakiś nadajnikach?? Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi!"

Zakłócenia z zewnątrz oraz obrona przed nimi 2005/03/13 17:29 #18735

Przed falami radiowymi bronią tylko ekrany na glośnikach lub przewodach.A możesz przybliżyć sprawę, co się dzieje konkretnie ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zakłócenia z zewnątrz oraz obrona przed nimi 2005/03/13 18:05 #18748

U znajomego czasami słychać buczenie w głośnikach, krótkotrwałe podobne do czasu łączenia się komórek ze stacjami. Buczenie to jest głośniejsze im głośniej jest poziom głośności ustawiony. Znowu u innego to słyszałem jak ktoś mu nośną z CB wchodził , silne wzbudzanie, podejrzewam, że ktoś miał jakiś kilkunasto watowy piecyk i mu siało. Ja osobiście się z tym nie spotkałem. Chciałem się dowiedzieć czy to jest częste, czy może wina leży po stronie tańszych zestawów i właśnie może braku ekranowania. Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi!"

Zakłócenia z zewnątrz oraz obrona przed nimi 2005/03/13 20:10 #18813

Jeżeli od komórki zaczyna buczeć głośnik, to tylko ekranowanie może nas od tego uchronić(moje ekranowane kolumny, nawet po przystawieniu komórki blisko, nie buczą).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator