HFM

Regulamin giełdy HFM.pl

Regulamin giełdy HFM.pl

1. Giełda HFM.pl jest miejscem przeznaczonym do zamieszczania prywatnych ogłoszeń sprzętowych, płytowych i wielce rozmaitych. Z giełdy może korzystać każdy zarejestrowany użytkownik portalu HFM.pl, który nie działa w imieniu żadnej zewnętrznej firmy.

2. Na giełdzie HFM.pl, tak jak w pozostałych działach portalu, zabronione jest używanie słów niecenzuralnych, obrażanie innych użytkowników i inne zachowania niezgodne z regulaminem portalu. Wszelkie nieprawidłowości należy zgłaszać do administratora: info@hfm.pl

3. Każdy użytkownik może za pomocą odpowiednich przycisków i funkcji dodawać ogłoszenia, edytować ich treść lub usuwać je, kiedy stają się nieaktualne. W razie problemów prosimy o zapoznanie się z artykułem: Jak korzystać z giełdy HFM.pl?

4. Podczas dodawania ogłoszenia, użytkownik ma do wypełnienia rozmaite pola dotyczące jego danych. Ich wypełnienie jest całkowicie dobrowolne i służy jedynie temu, aby poinformować o szczegółach oferty użytkowników zainteresowanych danym ogłoszeniem. Użytkownicy dodający więcej, niż jedno ogłoszenie oraz ci, którzy dodają ogłoszenia regularnie, mogą wypełnić te dane również w swoim profilu na giełdzie. Wówczas wypełnione pola formularza będą się automatycznie uzupełniać przy dodawaniu każdego ogłoszenia.

5. Redakcja zastrzega sobie prawo do modyfikowania okresu widoczności ogłoszeń na giełdzie. Wyjściowo każde ogłoszenie będzie widoczne na giełdzie przez 60 dni od momentu jego opublikowania, jeżeli jednak aktywność użytkowników w tym dziale będzie większa, administrator skróci ten okres do 30 lub 15 dni. Po tym czasie ogłoszenia będą automatycznie usuwane.

6. Redakcja zastrzega sobie możliwość usuwania ogłoszeń sztucznie podbijanych przez użytkowników. W wyjątkowych sytuacjach administrator może także zbanować użytkownika dodającego ogłoszenia hurtowo lub usuwającego i dodającego te same ogłoszenia w krótkim okresie czasu, aby wybić je na górę listy ogłoszeń.

7. Redakcja HFM.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń, ani nie miesza się w ewentualne spory między użytkownikami. Giełda HFM.pl nie jest portalem aukcyjnym ani platformą służącą do obsługi płatności między użytkownikami - jest to tylko i wyłącznie miejsce, na którym mogą oni zamieszczać swoje ogłoszenia tak, jak na tablicy informacyjnej. Jedyną rolą giełdy HFM.pl jest umożliwienie publikowania ogłoszeń i nawiązywania kontaktu między użytkownikami.