HFM

Informacje dla partnerów HFM.pl

Informacje dla partnerów HFM.pl

1. Jak rozpocząć współpracę z HFM.pl?
Wystarczy się z nami skontaktować. Prosimy kliknąć zakładkę Redakcja HFM.pl w prawym dolnym rogu strony i wybrać odpowiedni dział lub osobę. Jeżeli reprezentują Państwo konkretną firmę, dobrze jest od razu założyć swoje/jej konto w naszym portalu, wpisując jako login nazwę firmy. Pomoże to administratorowi portalu od razu dodać Państwa do odpowiedniej grupy użytkowników

2. Co mi to daje?
Partnerzy HFM mają dostęp do specjalnych zakładek i artykułów zamieszczonych w naszym serwisie, a w przypadku nawiązania stałej współpracy mogą także dodawać własne artykuły (zatwierdzane przez administratora).

3. Prowadzę firmę zajmującą się produkcją/dystrybucją/serwisem/instalacją sprzętu Hi-Fi. W jaki sposób mogę informować o swoich usługach w portalu HFM.pl?
Służy do tego specjalny dział - Firmy. Tutaj każda firma może zamieścić własną podstronę z indywidualnym opisem, danymi kontaktowymi, galerią, mapą dojazdową, a nawet napisanym przez siebie tekstem informacyjnym, który można dowolnie modyfikować po zalogowaniu. W ten sposób mogą Państwo na bieżąco informować swoich klientów o nowych produktach i usługach.

4. Prowadzę sklep ze sprzętem Hi-Fi i chciałbym zamieścić w portalu HFM.pl informacje o lokalizacji i ofercie mojego sklepu. Jak mogę to zrobić?
Nic prostszego, służy do tego nasza baza sklepów. Prosimy kliknąć na tę pozycję menu i zapoznać się z naszą ofertą i przykładowymi podstronami sklepów. System działa analogicznie do zakładki Firmy, z tym, że dla wygody użytkowników jest podzielony na konkretne miejscowości.