HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Zakładka DIY 2006/01/22 18:06 #80371

Oczywiście. Wiele wskazuje na to, że taki rozdział powstanie. Jednak każdy krok trzeba przemyśleć, bo te są nieodwracalne. Powracając do wątków sponsorowanych na Lukarze widać, że zainteresowanie nimi jest pomijalne (to nie przytyk do Lukara), a w ankiecie naszej uczestniczyło nie mniej forumowiczów niż teraz. Jednak faktycznie, w tamtym przypadku zdania były zdecydowanie podzielone.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Redakcja

Zakładka DIY 2006/01/22 18:16 #80379

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681

redakcja napisał: ... Jednak każdy krok trzeba przemyśleć, bo te są nieodwracalne...

I tutaj się w pełni zgadzam z Redakcją, czego w pewnym sensie dałem wyraz na samym początku - iż należałoby dla porządku dać jakieś wskazówki forumowiczom odnośnie działu DIY... tak na wszelki przypadek. Ale być może nie trzeba, w końcu jak był tworzony dział KINO DOMOWE to mnie tu jeszcze nie było.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Zakładka DIY 2006/01/22 18:22 #80385

redakcja napisał: Niezarejestrowani nie mogą uczestniczyć w żadnych ankietach. Mogą jedynie oglądać ich wyniki.
W ciągu tego weekendu na forum wpadło około 450 zarejestrowanych. Z tego wynika, że ludzie znacznie częściej czytają niż piszą.

Jeśli powstanie zakłdaka dla majsterkowiczów (tak mi się to jakoś kojarzy), ci co czytają będą mieli torche więcej do czytania... :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem najbardziej cię zaskoczy najbardziej niepozorny sprzęt!!!

Zakładka DIY 2006/01/22 18:26 #80387

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
KONIEC DYSKUSJI

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Zakładka DIY 2006/02/07 10:12 #84163

Mój głos za ... po czasie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zakładka DIY 2006/02/08 17:54 #84619

wiem, że koniec dyskusji ale chciałbym tu poruszyć ten temat (nie chcę zakładać osobnego wątku).
Na wszystkich forach internetowych o tematyce audio brakuje jednej kwestii: ogłoszeń usług DIY. Dla przykładu poszukuję kogoś kto zmontowałby dla mnie dobry przedłużacz słuchawkowy bo sam nie potrafię.
Mam kolegę, który zapalił się do projektu wzmacniacza słuchawkowego DIY, ma nawet upatrzony KIT ale nie umie sam polutować. Jest więcej takich osób, które poszukują pomocy w zakresie DIY.

Pytanie do Redakcji: czy nie będą usuwane wątki z zapytaniami o takie, odpłatne usługi. Czy może watoby zrobić taką listę użytkowników którzy świadczą takie usługi. Czy inni użytkownicy uważają, że jest tak potrzeba na rynku?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Music was my first love

Zakładka DIY 2006/02/11 11:53 #85252

www.elektroda.pl - tam masz ogłoszenia ludzi z różnych branż ty i twój kolega napewno znajdziecie kogoś kto wam polutuje :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem najbardziej cię zaskoczy najbardziej niepozorny sprzęt!!!

Zakładka DIY 2006/02/11 12:39 #85266

tomek303 napisał: www.elektroda.pl - tam masz ogłoszenia ludzi z różnych branż ty i twój kolega napewno znajdziecie kogoś kto wam polutuje :wink:

dziękuję :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Music was my first love
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator