HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Komu zależy na tym żeby świat zidiociał do końca? 2015/02/07 02:53 #422933

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar
  • Gość
  • Gość
Jedno z tego wszystkiego, co napisał 'Patric' jest najważniejsze, oglądając media i wiedząc samemu co w trawie piszczy trzeba z nerwami zmieniać kanał i jeśli wszędzie jest podobnie, to nawet czasem można się nieźle zdenerwować i co wtedy? nic jest do oglądania i słuchania, a człowiek liczył na jakąś dobrą rozrywkę-odprężenie i nagle przed oczami staje nic z tych rzeczy.

Nie zdajecie sobie sprawy jaką zbrodnią jest wchodzić polską władzą do dzieci i to w każdym wieku i robić nimi różne złe rzeczy i jak się wtedy źle czują dzieci i jeśli się nie rozumieją że coś ich pieprzy, to takie idioty dłużej niszczą dzieci i ich dobre i niegłupie życie, nie mówiąc jak ich dusze w niewoli przechodzą ponury czas życia, bez poczucia wolności i normalnej radości życia i swojej dziecięcej od Boga danej niegłupiej normalności.

Jakie to są ich metody wpływające na dzieci? nie tylko seksualne, ale każde jak: złodziejstwo, krzywdzenie owadów i zwierząt, kłamstwo i tak dalej, czyli ludzie nie rodzą się inni, ale są od dziecięcych lat niszczeni tymi co sobie w nich żyją, w zamierzonym celu i mamy uroczych, łobuzów, urwisów i nie wiadomo co jeszcze.

Robienie seksu starszym jest rzeczywiście żałosne, jakie to są wszyscy idioty i znowu w radio się słyszy reklamę: aby dziadkowi się lepiej ruszało i znowu musimy, wychodząc z nerwów zrobić, zmień kanał i bardzo często gdzie indziej jest podobnie.

Pomyślcie, jak wewnętrznie ludzie się spalają, na takie wiadomości: w szkołach jest Kusego religia, w szkołach mówią o seksie Kusowej rodziny, do ogłupiania wszystkich, że niby sami tego chcą, to Kus im to robi, mało tego robi więcej aby się tym mogli więcej nabawić i wtedy wie że nadmiar ludzi musi zabijać i na starość i nie muszą mieć takiego rozumu, bo rzeczywiście łatwiej jest takie społeczeństwo wykorzystać, e w samym rządzie zmieniają się tylko stołki i premier i ministerstwo zdrowia i ministerstwo sprawiedliwości nie wyeliminuje z życia społeczeństwa tak zwanej oszukującej i zabijającej ludzi psychiatrii.
Natomiast seksem Kus osiąga ciągłość reprodukcji ludzi i robi sobie z tego własne życie wieczne.

Czy nie dziwi was fakt że w społeczeństwie są bezrozumne kwantowe podziały, wynikłe z ingerowania do ludzi zachowań?: na wszelkiego rodzaju seks i przy okazji nie wspominając o ludziach co w ogóle nie muszą się seksić, albo mowa o ogłupionych wegetarianach, jako że nie jedzą wszystkiego co zwierzęce, a niema mowy o tych co tylko nie jedzą mięsa -jakby tacy właśnie byli nienormalni?
Są to śmiesznie społeczne rzeczy, świadczące o chorej świadomości ludzi, pomaga w tym opętanie władzą-seksem i przy okazji robione ograniczenie umysłu, czyli seks to jest podstawowe narzędzie pasienia ludzi rodziną Kus, u których w tradycji rodzinnej jest właśnie seks i czy tego chcą czy nie, bo to gwarantuje, że ludzie nie mogą sobie pomyśleć że nie muszą mieć dzieci i tak jest najlepiej i najwygodniej i po wszystkim, jak NIC.

Znając problem, że odstępstwa od normy są ludziom robione władzą od dziecięcych lat, poprzez ich takie opętanie, jest większym dla dzieci zagrożeniem, jeśli problem skieruje do specjalisty psychiatry-zabijaki szkolny lub dziecięcy psycholog, który to psychiatra w kartotece zdrowia dziecka zawsze wpisuje tylko odstępstwa od normy lub schorzenia psychiczne, czyli nie uwzględnia złe władzy opętanie dziecka i wtedy po takim zapisie w kartotece, żydzi psychiatrii mogą jeszcze bardziej niszczyć dziecko, po prostu na pogłowie do zabijania na ciemną moc kosmosu i bez swojego zapisu w kartotece zdrowia dziecka w większym stopniu nie mogą tego robić i jest to wtedy sprawa na policji, aby żydzi psychiatrii odczepili się od dziecka i do tego powinien działać szkolny i uczciwy psycholog, a nie wysługiwać się największymi psychiatrycznymi oszustami zabijakami ludzi i dzieci! .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Re:Komu zależy na tym żeby świat zidiociał do końca? 2015/02/07 04:27 #422934

Patrick, tak namieszałeś, że aż się Cin wypowiedział ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Komu zależy na tym żeby świat zidiociał do końca? 2015/02/07 09:34 #422938

Patrick napisał: Do momentu kiedy np. nie chce adoptować dziecka żadną...


Patryk odnosząc się do tej krótkiej myśli, trafiłem kiedyś w telewizji na dyskusję , chyba u Lisa Tomasza. Tematem własnie była możliwość adopcji przez pary homoseksualne. Na przeciw oczywiście stoi ta poprawna rodzina, mama plus tata. Chcesz poznać moje zdanie.
Wolałbym by takie dziecko wychowywało się w rodzinie gdzie Mama to też tata i w takim domu jest spokój, zrozumienie a co najważniejsze miłość okazywana dziecku. Niż w domu ogólnie przyjętym jako ten stworzony, wiesz mama+tata gdzie dziecko się katuje nie rzadko ze skutkiem śmiertelnym. I daję sobie rękę uciąć że jest spora grupa ludzi która myśli podobnie.
I w rozpatrywaniu patologii to tu ją widzę ją w rodzinie która dzieci traktuje przedmiotowo, a nie parze homo która ma w sobie więcej rodzicielskich odruchów niż rodzice gromadki dzieci.

Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

” Dźwięki nie są od tego by przeszkadzały, są od tego by za nimi tęsknić”
Fismoll

Komu zależy na tym żeby świat zidiociał do końca? 2015/02/07 09:43 #422939

Patrick napisał: Do momentu kiedy np. nie chce adoptować dziecka żadną...

W przedstawionej przez Ciebie sytuacji to dziecko byłoby najbardziej pokrzywdzone, ale nie przez rodzica tylko przez resztę społeczeństwa.
Homoseksualizm nie jest czymś czego można się nauczyć lub co można wymusić. Jeśli Ci nie staje na widok mężczyzny - jesteś hetero i żadna siła tego nie zmieni. Zwyczajnie masz to w genach. Stuprocentowo heteroseksualny facet nie bzyka drugiego faceta nawet w pierdlu. Robią to biseksualne cioty. Moim zdaniem lepiej że geje starają się otwarcie o prawa do wychowywania dzieci niż gdyby mieli aranżować związki na papierze by uspokoić sumienie ludu. Wojujący pedzio czyni o wiele mniej szkody niż ukrywający się pedofil.
Z kolei wojujących pedofilów kazałbym wyłapać i wykastrować bo moja tolerancja wobec świata i ludzi, jakkolwiek wielka, też ma swoje granice.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez mkapinski.

Komu zależy na tym żeby świat zidiociał do końca? 2015/02/07 10:09 #422941

amidas napisał:

Patrick napisał: Do momentu kiedy np. nie chce adoptować dziecka żadną...

Patryk odnosząc się do tej krótkiej myśli, trafiłem kiedyś w telewizji na dyskusję , chyba u Lisa Tomasza. Tematem własnie była możliwość adopcji przez pary homoseksualne. Na przeciw oczywiście stoi ta poprawna rodzina, mama plus tata. Chcesz poznać moje zdanie.
Wolałbym by takie dziecko wychowywało się w rodzinie gdzie Mama to też tata i w takim domu jest spokój, zrozumienie a co najważniejsze miłość okazywana dziecku. Niż w domu ogólnie przyjętym jako ten stworzony, wiesz mama+tata gdzie dziecko się katuje nie rzadko ze skutkiem śmiertelnym. I daję sobie rękę uciąć że jest spora grupa ludzi która myśli podobnie.
I w rozpatrywaniu patologii to tu ją widzę ją w rodzinie która dzieci traktuje przedmiotowo, a nie parze homo która ma w sobie więcej rodzicielskich odruchów niż rodzice gromadki dzieci.
Pozdrawiam.


Podsumuje Twoją wypowiedz krótko => jestem niezmiernie ciekawe czy w ramach naukowego eksperymentu swoje dziecko powierzylbys homoseksualnej rodzince...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Komu zależy na tym żeby świat zidiociał do końca? 2015/02/07 10:23 #422942

A podsumowując całość tej dyskusji nasunęła mi się refleksja, że człowiek poprzez kulture(szeroku rozumianą) zatracił naturalne dla innych populacji zwierząt mechanizmy regulacyjne i stał się jedynym tak zdegenerowanym elementem tzw " królestwa zwierząt" jak to okraeślają biolodzy. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GG 34320

Komu zależy na tym żeby świat zidiociał do końca? 2015/02/07 10:35 #422943

Bardzo trafne podsumowanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Komu zależy na tym żeby świat zidiociał do końca? 2015/02/07 10:38 #422944

Patrick napisał: Podsumuje Twoją wypowiedz krótko => jestem niezmiernie ciekawe czy w ramach naukowego eksperymentu swoje dziecko powierzylbys homoseksualnej rodzince...

Dziecka nie mam, homoseksualnych rodzin nie znam ale znam sporo heteroseksualnych par, którym nie powierzyłbym nawet kota.

Alias27: Zapewne jest to związane z tym że jako jedyny gatunek potrafimy kontrolować (inaczej mówiąc rozp*eprzyć) własne środowisko naturalne. Cykl życia innych zwierząt jest ściślej związany z panującymi warunkami. Dlatego też nie musimy jak wilki zagryzać swoich szczeniąt ale ceną cywilizacji jest przeludnienie i różnego rodzaju problemy społeczne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Komu zależy na tym żeby świat zidiociał do końca? 2015/02/07 10:43 #422945

mkapinski napisał:

Patrick napisał: Podsumuje Twoją wypowiedz krótko => jestem niezmiernie ciekawe czy w ramach naukowego eksperymentu swoje dziecko powierzylbys homoseksualnej rodzince...

Dziecka nie mam, homoseksualnych rodzin nie znam ale znam sporo heteroseksualnych par, którym nie powierzyłbym nawet kota....


No i...? Jaki to ma związek? To żadne odkrycie , sugerujesz ze w związku z ogólna promocją homo należy im się zielone swiatlo z automatu i im kota oddasz bez mrugniecia powieki czy co?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Komu zależy na tym żeby świat zidiociał do końca? 2015/02/07 10:47 #422946

mkapinski...środowisko nie ma tu nic do rzeczy. Człowiek tworząc "kulturę" zumianą jako zbiór całej wiedzy, umiejętności itp. poprzednich pokoleń zmienił to co było dla innych garunków nieosiągalne. Dziedziczenie genów przestało mieć jedyną decydującą rolę w rozwoju gatunku. Doszedł nowy sposób dziedziczenia czyli nauka tego co przekazują nam poprzednicy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GG 34320

Komu zależy na tym żeby świat zidiociał do końca? 2015/02/07 10:48 #422947

Jednym z ubocznych skutków lansowania homoseksualizmu jest uszkodzenie rozsądku, czego co najmniej trzy dosyć typowe przypadki można zaobserwować i tutaj.
1. Skądinąd sceptyczny kol. Zwoliński skopiował bezkrytycznie listę osób, które środowiska homoseksualne uznały za swoich. Wystarczy trochę poszperać aby, przykładowo, stwierdzić, że "homoseksualizm" Leonarda polegał na tym, że w młodości wraz z kilkoma osobami został oskarżony o sodomię, z czego został w czasie procesu oczyszczony. Z kolei Haendel miał być pederastą dlatego, że kilka jego utworów pewien docent z zagranicy uznał za "homoseksualne".
2. Kol. Amidas powtarza wyświechtaną do wyrzygania fałszywą alternatywę: albo kochający "rodzice" homo albo zwyrodniali hetero.
3. Kol. Mkapiński bez żadnych dowodów twierdzi, że homoseksualizm jest wrodzony, a nie nabyty. Wypadałoby jednak powołać się na jakieś badania. Bo na przykład to pokazuje , że dzieci wychowanie w rodzinach homo mają znacznie większą szansę zostać homo.

Swoją drogą chętnie dowiedziałbym się jakiej płci dziecko częściej adoptują pary pederastów, a jakiej lesbijek jeżeli mają wolny wybór. Ktoś może zna jakieś statystyki?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Komu zależy na tym żeby świat zidiociał do końca? 2015/02/07 11:02 #422948

Odnośnie 3 punktu Kolegi Szulca.....już dawno stwierdzono , że pierwsze 3-4 lata w życiu dziecka mają największe znaczenie w kształtowaniu się tzw. płci psychiczej czyli postrzegania siebie w roli osobnika męskiego lub żeńskiego ze wszysktkimi konsekwencjami. Oczywiście ludziom wychowanym z zachowaniem prawidłowych wzorców zgodnym z ich płciom biologiczną tez zdarza się nie akceptować jej. A teraz przykład z którym sam się spotkałem. Rodzice mzrzyli o dziewczynce urodził się chłopiec. Ubierali go w dziewczęce ubranka , mówili do niego córeczko itd. Chłopak bardzo wysportowany majacy powodzenie u dziewczyn z powodu tego , ze nie mógł odnaleźć się w swojej roli społecznej wystąpił o zmianę płci w tym operację wytworzenia pochwy. Psycholodzy po długiej obserwacji wydali opinię, że brak zgody sądu i lekarzy na tą procedurę grozi samobójstwem lub co najmniej samookaleczeniem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GG 34320

Komu zależy na tym żeby świat zidiociał do końca? 2015/02/07 11:07 #422949

Slowem po mojemu pojebani rodzice zrobili ze zdrowego dziecka materiał na posła... to się nazywa dalekowzrocznosc B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Komu zależy na tym żeby świat zidiociał do końca? 2015/02/07 11:10 #422950

Tego niewątpliwie pozytywnego aspektu całej tej sprawy nie wziąłem pod uwagę. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GG 34320

Komu zależy na tym żeby świat zidiociał do końca? 2015/02/07 11:10 #422951

Patrick napisał: No i...? Jaki to ma związek? To żadne odkrycie , sugerujesz ze w związku z ogólna promocją homo należy im się zielone swiatlo z automatu i im kota oddasz bez mrugniecia powieki czy co?

Niee. Chodziło mi bardziej o to że dziecko to nie lalka z hipermarketu i nie powierza się go osobom niezdolnym do bycia rodzicami, niezależnie od ich preferencji seksualnych. To Ty z automatu skreślasz każdego homosia jako potencjalnego rodzica niezależnie od indywidualnych predyspozycji do pełnienia tej roli.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator