HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kolejne nowości w dziale muzycznym 2004/10/06 11:44 #626

Najprawdopodobniej już w ten piątek ruszy pierwszy z niekończącej się (mam nadzieję) serii konkursów organizowanych wspólnie z instytucjami kultury, takimi jak Filharmonia Narodowa czy Teatr Wielki. W każdym z nich będzie można wygrać zaproszenia na ciekawe koncerty, spektakle operowe, recitale. Świadomie zrezygnowaliśmy z formuły odpowiedzi ABC. Pytania będą miały charakter opisowy, a tekst osoby, której wypowiedź ocenimy najwyżej zostanie umieszczony na stronie, a być może niekiedy także na łamach HFiM. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa i czekam z niecierpliwością na interesujące odpowiedzi.


MŁG

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MŁG

Kolejne nowości w dziale muzycznym 2004/10/07 21:03 #853

Zgodnie z zapowiedziami, a nawet nieco wcześniej, bo już dziś popołudniu ruszył nasz pierwszy konkurs filharmoniczny. Zachęcam wszystkich do udziału. Wiem już na pewno, że Filharmonia Narodowa jest zainteresowana rozszerzeniem współpracy, co powinno zaowocować rozszerzeniem puli nagród w kolejnych edycjach konkursu, z jednego podwójnego zaproszenia, do kilku. Wiem, że chętniej klikalibyście pewnie na pytania w formie ABC, ale potraktujcie to jako wyzwanie i taką miniredaktorską twórczość. Zwycięskie odpowiedzi umieścimy na stronie z Waszym podpisem, aby wszyscy mogli poczytać co ciekawego napisaliście. Raz jeszcze zapraszam i dziękuję za już wysłane zgłoszenia!


MŁG

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MŁG

Kolejne nowości w dziale muzycznym 2004/10/07 22:53 #855

Przepraszam. Bardzo się starałem ale jakoś nie mogę. Ja już mature zdałem jakiś czas temu a tu takie tematy :) I znowu ten nieszczęsny "słoń a sprawa polska". Prosze tego nie traktować jako złośliwość a jedynie przyczynek do badania opinii publicznej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Kolejne nowości w dziale muzycznym 2004/10/09 22:04 #1004

Od tego momentu wchodząc do działu płytowego i czytając recenzje naszych redaktorów (a będzie tych recenzji coraz więcej) możecie je komentować lub pisać swoje kontrrecenzje. Wkrótce dodamy także możliwość głosowania poprzez "kropkowanie". Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MŁG

Kolejne nowości w dziale muzycznym 2004/10/09 22:50 #1010

Ale oczywiście nie samymi kontrrecenzjami meloman żyje. Można też wyrazić swoje uznanie dla przenikliwości tego i owego recenzenta :-))))))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przyjemności uszu mocno mnie oplątały i ujarzmiły.
św. Augustyn

Kolejne nowości w dziale muzycznym 2004/10/11 17:10 #1172

lolo - było się kiedyś "młodym widzem", nie? :-) To były czasy... Ale inicjatywa chyba sympatyczna, a ludzie tak źle piszą, że każdy pretekst do poćwiczenia dobry.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kolejne nowości w dziale muzycznym 2004/10/11 22:27 #1197

jozwa maryn napisał: ... Ale inicjatywa chyba sympatyczna...


Nie przeczę...

jozwa maryn napisał: a ludzie tak źle piszą, że każdy pretekst do poćwiczenia dobry.


Dlatego ja nie będę próbował ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Kolejne nowości w dziale muzycznym 2004/10/11 23:07 #1201

Lolo, specjalnie dla Ciebie wymyśliłem temat:
"Semiotyka chorału gregoriańskiego".
O kwestie narodowe nie zahacza, styl maturalny wyklucza. Pierwsza nagroda - wycieczka do Tyńca, z możliwością przywdziania szat zakonnych :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przyjemności uszu mocno mnie oplątały i ujarzmiły.
św. Augustyn

Kolejne nowości w dziale muzycznym 2004/10/11 23:11 #1202

Fuj... fetyszysta... ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgredakcjaModerator