HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Onkyo i wejście pod sterownik 2020/02/10 23:17 #448128

Witam,

Chciałbym troszkę dodać pikanterii, muzyce która leci z Onkyo Tx-Rz 810. Dodać cyfrowe oświetlnie led RGB, które będzie tańczyć w rytm muzyki. Kwestia dobrania sterownika, mam dwie opcje sterownik z wejściem audio jack, można podłączyć muzykę np z telefonu, bądź gorsze sterownik z mikrofonem, który wiadomo nie będzie wyłapywał idealnie dźwięku. Czy można jakoś podłączyć sterownik z amplitunerem? Bo szczerze nie wiem czy są tam jeszcze jakieś wyjścia audio, tak żeby grały mi również kolumny.

pozdrawiam

Dawid

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Onkyo i wejście pod sterownik 2020/02/16 16:08 #448150

  • djandre
  • djandre Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Kursy i szkolenia zawodowe.
  • Posty: 9
Witam. Domyślam się, że nie korzystasz z dodatkowych stref nagłośnienia Zone 2 i 3. Jeśli tak to możesz podłączyć oświetlenie LED pod jedno z tych wyjść poprzez przewód RCA oczywiście posiadając również odpowiednie wejście w swoim sterowniku. pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Onkyo i wejście pod sterownik 2020/02/16 16:16 #448151

  • djandre
  • djandre Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Kursy i szkolenia zawodowe.
  • Posty: 9
Aha, tą strefę ZONE musisz sobie aktywować w opcjach i jak będzie aktywowana to amplituner w trybie czuwania będzie lekko 'buczał' - to transformator. Po prostu amplituner podtrzymuję strefę ZONE w trybie aktywności nawet po wyłączeniu amplitunera.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Onkyo i wejście pod sterownik 2020/02/25 14:05 #448210

Ja mam u siebie taśmę LED www.smd-led.pl/tasma-led-professional-di...smd5050-36w-rgb-6506 i do tego sterownik muzyczny taki Podłączenie 3,5mm. Wszystko całkiem fajnie działa, a nie wydałem na to więcej niż 400zł

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator