HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Blokowanie poszczególnych użytkowników w danym wątku 2008/07/16 22:25 #252988

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Mnie taka opcyja nie jest już potrzebna 8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Blokowanie poszczególnych użytkowników w danym wątku 2008/07/16 23:46 #253006

nabuchonodozor napisał: Mnie taka opcyja nie jest już potrzebna 8)

Oczywiście nikt się nie domyśli, że chodzi o pikczermena. :-D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Blokowanie poszczególnych użytkowników w danym wątku 2008/07/19 14:05 #253441

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Nie przyciągam syfu. 8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Blokowanie poszczególnych użytkowników w danym wątku 2009/04/17 13:33 #293675

Odnawiam wątek. Czy nadal "nie ma sensu" wprowadzenie możliwości blokowania poszczególnych użytkowników w danym wątku (przez autora)?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Blokowanie poszczególnych użytkowników w danym wątku 2009/04/17 18:19 #293693

że zwyczajnie nie można wprowadzić takiej funkcji na tym forum, technicznie jest to raczej niemożliwe.


Nie da się hełmu na lewą stronę założyć, a reszta zależy od pomysłowości, w tym wypadku programistów, ale skoro przywrócenie forum do jako takiego działania (i sporo jeszcze usterek wspomnianych również przeze mnie zostaje ciągle nieusuniętych) zajmuje dwa tygodnie to chyba faktycznie się nie da :?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Blokowanie poszczególnych użytkowników w danym wątku 2009/04/25 11:12 #294329

Kornik, widzę, że masz w dupie forum. Skoro nie masz czasu to może ktoś inny zajmie się moderowaniem/administrowaniem forum? Ktoś z redakcji tu zagląda?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Blokowanie poszczególnych użytkowników w danym wątku 2009/04/25 22:27 #294384

Zaglądam kilka razy dziennie. Ale co ci mam powiedzieć? Temat był już omawiany, ja jestem przeciwny wprowadzaniu takich opcji i zupełnie nic się tutaj nie zmieniło. Czy może pojawiły się jakieś nowe argumenty i byłbyś łaskaw je podać a nie tylko napisać "odświeżam wątek" i oczekiwać mojej natychmiastowej odpowiedzi. Myślę, że każdy pozostał przy swoim zdaniu. Ale można zrobić ankietę, a przede wszystkim to zapytać admina czy taki manewr w ogóle jest możliwy w obecnej wersji forum.

Nie pisz takich bzdur, że mam w dupie to forum i nie mam czasu. Nie wpisuję się już tak często jak kiedyś, bo nie chcę. Swoje już powiedziałem o kablach, empetrójkach i ślepych testach. Nie mam ochoty wałkować każdego tematu po raz dziesiąty. Średnio mnie też bawi jak ktoś anonimowy mnie obraża, a jeśli ja się obronię, to potem jest że to ja robię awantury. Popatrz, nawet Ty piszesz łoo Kornik ma w dupie to forum, może ktoś inny by się tym zajął... Po co tak piszesz? Wchodzę na forum częściej od Ciebie. Postanowiłem tylko mocno ograniczyć wpisywanie się w różnych tematach o kablach, empetrójkach i zdjęciach. Jeśli trafi się bardzo ciekawy temat albo pytanie do mnie to odpowiem. Kiedyś był świetny temat o zależności między wyglądem i fizycznymi właściwościami akcesoriów a opisami ich brzmienia. Od czasu do czasu pojawia się coś ciekawego i odpowiadam, ale nie będę pięćdziesiąty raz wpisywał się w wątkach "Dlaczego w teście nie było wzmacniacza Zlahulouhlulhuu!?" albo "Ślepe testy starego sprzętu w pismach branżowych - zmowa milczenia".

Coraz rzadziej się wpisuję, nie czytam każdego tematu i każdego nowego wpisu, ale to nie znaczy że mnie tu nie ma i nie wykonuję swojej roboty. Zgłoszenia do moderatora sprawdzam kilka razy dziennie, co zresztą jest zapisane w logach - najwięcej akcji podejmuję ja i Moderator.

Zadałeś pytanie (ogólne, nie skierowane nawet do mnie) a teraz masz mi za złe że od razu nie odpowiedziałem? Mam wyskakiwać jak wywołany do tablicy i tłumaczyć coś za każdym razem gdy ktoś zada pytanie w jakimkolwiek wątku? Było omawiane, każdy ma swoje zdanie i nic się nie zmieniło.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Karasiński

Blokowanie poszczególnych użytkowników w danym wątku 2009/04/26 09:23 #294402

Zadałem pytanie do administrujących to forum (redakcji) 17 kwietnia. Odpowiedziałeś tydzień później. Skoro redakcja to Ty, to do kogo miałem się zwrócić? Gdybym nie napisał, że masz forum w dupie to byś nawet teraz nie raczył odpisać.

Rozumiem, że nadal jesteś przeciw. Ok. Skoro pasuje Ci burdel w niemalże każdym wątku, spoko.

Aha i jeszcze jedno, nikt nie wymaga od Ciebie abyś udzielał się merytorycznie w wątkach, ale chyba odrobina moderacji jest możliwa? Po co dział "wątki komercyjne"? Kilka razy zgłaszałem, niektóre ogłoszenia w dziale sprzedam, że powinny być w "komercyjnym" i co? Nic. I na koniec człowiek pisze wprost, że wstawia w dziale sprzedam, bo w "komercyjny" nikt nie zagląda

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Blokowanie poszczególnych użytkowników w danym wątku 2009/04/26 12:20 #294415

smykus napisał: Odnawiam wątek. Czy nadal "nie ma sensu" wprowadzenie możliwości blokowania poszczególnych użytkowników w danym wątku (przez autora)?


To jest pytanie do mnie? Sorry no, nie domyśliłem się.

Nie musisz mnie obrażać żebym odpowiedział. Wystarczy wyraźnie napisać że pytanie jest skierowane do mnie i a gdybym powiedzmy w ciągu doby tego nie zauważył (nie czytam wszystkich wątków na forum), puścić mi krótką wiadomość na priva że tu i tu jest pytanie do mnie.

Odrobina moderacji jest możliwa... Nie żartuj sobie. Zgłoszenia do moderatora są rozpatrywane w ciągu minut a w najgorszym przypadku - godzin. Wiele wątków jest też przenoszonych, usuwanych (w znakomitej większości duble) bez zgłoszenia, bo moderator nie musi czekać na zgłoszenie. Wszystko jest zapisane w logach i każdy moderator i administrator może sobie to przeglądać.

Po co dział komercyjny? A powiem ci - z założenia powstał po to, żeby informacje o swoich ofertach wstawiały tam firmy: dystrybutorzy, sklepy itd. Na forum są sprzedawcy, dystrybutorzy, pracownicy sklepów, więc pomyśleliśmy żeby umożliwić im wstawianie informacji o nowościach, promocjach, prezentacjach - tylko pod jednym warunkiem - ma być jawny nick. Jak widać, póki co żadna z większych firm nie podchwyciła tej możliwości. Myślę, że poczekamy na rozwój wypadków, prawie każdy dział na forum tak właśnie startował. Ale jeżeli nadal będzie to tak wyglądało że są tam przerzucane wątki z działu "ogłoszenia" na prośbę założyciela lub przez zgłoszenie do moderatora, to niezupełnie o to chodzi. Możliwe, że po jakimś czasie nam się to znudzi, zamkniemy dział komercyjny i wrócimy do starych reguł - ogłoszenia firm i dystrybutorów będą wywalane. A jak jeszcze będą jakieś kłótnie o ogłoszenia, to wprowadzimy bardzo sztywny i rygorystyczny regulamin działu ogłoszeń. Ale jeszcze dajmy trochę czasu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Karasiński

Blokowanie poszczególnych użytkowników w danym wątku 2009/04/26 12:44 #294419

a może zamiast dodawać nowe opcje redakcja pomyśli nad naprawieniem sporej ilości usterek które nadal pozostały nieusunięte?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Blokowanie poszczególnych użytkowników w danym wątku 2009/04/26 13:15 #294420

A co jeszcze zostało do poprawienia? Ja zgłaszałem jeszcze jakieś błędy, które widzą tylko moderatorzy i administratorzy. Jeśli coś trzeba poprawić to wypisuj w wątku "Uwagi do forum i serwisu".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Karasiński

Blokowanie poszczególnych użytkowników w danym wątku 2009/04/26 13:31 #294424

pisałem o tych błędach i dalej są niepoprawione, Kornik lubisz się powtarzać?

bardzo fajnie by było gdyby opcja zaznaczania cytatu rozpoznała jeszcze jego autora, tak jak to było wcześniej,



Pisano też o tym że posty zgłoszone nie są podświetlane, itd


szukajka nie działa poprawnie, kliknięcie na "zobacz wszystkie posty użytkownika" nie działa poprawnie, albo nie znajduje nic, mimo np 100 wpisów popełnionych, czasem pokazuje tylko posty napisane przed modernizacją forum mimo popełnionych przez użytkownika wpisów po modernizacji, punkciki, ilość ostrzeżeń np -1 lub -2

a zobacz jakie jaja z pochwałami i ostrzeżeniami są tutaj ->


viewtopic.php?f=19&t=16718

Przeglądasz forum i nie widzisz? :?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Blokowanie poszczególnych użytkowników w danym wątku 2009/04/26 13:41 #294425

Zgłoszone posty są podświetlane. Jak chcesz to zgłoś ten mój wpis to zobaczysz. Chyba, że na przykład tylko moderatorzy to widzą, ale nie sądzę.

Liczniki wszystkich tam pochwał, ostrzeżeń itd., z tego co wiem, są już w porządku. Nie widziałem już nigdy pochwał -2 albo innych błędów.

Wyszukiwarka - wczoraj się bawiłem i nie zauważyłem nic niepokojącego.

Jeśli ktokolwiek znajdzie jeszcze jakieś błędy, proszę wpisać w wątku "Uwagi do forum i serwisu" - opisać w miarę dokładnie co jest nie tak, wrzucić jakiegoś screena. Będziemy poprawiać, ale na chwilę obecną wydaje mi się, że już wszystkie te pierdółki zostały naprawione.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Karasiński

Blokowanie poszczególnych użytkowników w danym wątku 2009/04/26 14:16 #294426

viewtopic.php?f=1&t=8799&start=320


Coś panie Kornik nie zaglądasz do np tego wątku ->

Amidas ma -1 ostrzeżeń, ktoś tam jeszcze miał -2, nie pamiętam kto

liczniki nie są w porządku, pamiętam mniej więcej statystyki części użytkowników, bardziej ostrzeżenia bo jest ich mniej, ja np miałem 4

punkty pomocy nie wiem czy wszystkim się zgadzają, mi raczej tak

Będziemy poprawiać, ale na chwilę obecną wydaje mi się, że już wszystkie te pierdółki zostały naprawione.


no właśnie, że nie do końca, jest jeszcze parę rzeczy jak sobie przypomnę to napiszę już w stosownym temacie



zrobiłem test zgłoszenia i nic się nie podświetla, mimo komunikatu o poprawnym zgłoszeniu

ponawiam prośbę o to aby cytowanie fragmentu tekstu rozpoznawało autora, tak jak to było zrobione przed modernizacją forum, nie wiem jak dla innych ale dla mnie to bardzo przydatne


viewtopic.php?f=5&t=13856&start=200

bobik -1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Blokowanie poszczególnych użytkowników w danym wątku 2009/04/26 14:34 #294427

Ojej no to im się da te ostrzeżenia i po problemie;-)

A tak serio, po raz trzeci mówię: zgłaszaj problemy, wklejaj linki i screeny w odpowiednim wątku.

U mnie widać podświetlenie zgłoszenia, proszę screen.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Karasiński
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator