HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Jakiego Discmana Kupić? 2004/09/16 15:13 #263

CZESC MAM ZAMIAR KUPIC DISCMANA W CENIE DO 400 ZŁ I NIE WIEM JAKIEGO KUPIĆ. OD DISCMANA WYMAGAM PRZEDEWSZYSTKIM JAKOŚCI DZWIĘKU, CHCĘ TAKŻE ZEBY ODTWARZAŁ MP3 I MIAŁ PILOTA, NAJLEPIEJ ZEBY ROZPOZNAWAŁ TAGI, A SZCZYTEM MARZEŃ BYŁBY WYŚWIETLACZ NA PILOCIE, LECZ TO ZA TĄ CENĘ RACZEJ NIE MOZLIWE. CHCIAŁBYM MIEĆ TAKŻE GWARANCJE PRZYNAJMNIEJ NA ROK. MYSLAŁEM O MODELACH: IRIVER ChromeX 150 I PANASONIC SL-SX430. BARDZIEJ PRZYCHYLNY JESTEM DO IRIVERA. ZASTANIWIAŁEM SIE TAKZE NAD PRODUKTAMI PHILIPS&NIKE ALE NA STRONIE NAPISANE JST PRZY NICH ZE NIE DTWARZAJA DZWIEKU STEREO. WYDAJE MI SIE TO DZIWNE. BEDE WDZIĘCZNY JAK KTOS TO SPRAWDZI. MODEL PHILIPSA NIKE JEST DROZSZY ALE NA ALLEGRO MOZNA GO KUPIC DO 400ZŁ. NAPISZCIE NA CO WY BYŚCIE SIE ZDECYDOWALI, A MOZE MACIE JAKIES SWOJE PROPOZYCJE? WYRAŻCIE SWOJE ZDANIE PRZEDEWSZYSTKIM O IRIVER ChromeX 150 BO CHYBA TEN MI NAJBARDZIEJ ZAIMPONOWAŁ. ALE MOGE SIE MYLIC PONIEWAZ NIE ZNAM SIE ZBYTNIO NA SPRZECE.
POZDRAWIAM

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jakiego Discmana Kupić? 2004/09/16 22:35 #268

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Mam dobrą wiadomość. W następnym numerze będzie test discmanów. Krótki wprawdzie, ale pewien ogląd rynku daje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Jakiego Discmana Kupić? 2004/09/17 09:16 #272

kiedy wyjdzie ten numer??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jakiego Discmana Kupić? 2004/09/17 20:08 #276

Juz jest w dystrybucji. W sobote powinien byc w Empikach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jakiego Discmana Kupić? 2004/09/18 03:25 #277

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Przynajmniej w Warszawie. Ale, jak rzekł Tomek, trafł do kolportera, a ten powinien się postarać. Potwierdzam. W sobotę w Empikach. Nówka sztuka, nie śmigana.
Pozdrawiam gorąco czekających.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Jakiego Discmana Kupić? 2004/09/22 18:16 #320

A kiedy będzie test komórek z dzwonkami polifonicznymi? :-P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Jakiego Discmana Kupić? 2004/09/22 21:22 #321

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Dla mnie najważniejsi są czytelnicy. Zdziwiłby się Pan faktem, ile osób ostatnio pytało o discmany i wyrażało swoje ubolewanie, że nikt o tym nie pisze. Discman to sposób na słuchanie muzyki poza domem, wcale niekoniecznie tak złej jakości. Proponuję eksperyment. Do zwycięzcy tego testu proszę podłączyć HD 650 Sennheisera i określić sumę, którą należałoby wydać na stacjonarny sprzęt stereo, aby uzyskać podobną precyzję i stereofonię.
O telefony komórkowe nikt nie pytał. Pan jest pierwszy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Jakiego Discmana Kupić? 2004/09/23 07:29 #322

lolo napisał: A kiedy będzie test komórek z dzwonkami polifonicznymi? :-P


Nokia 89897: basu nie ma, ale jest za to doskonale kontrolowany, monofonia w tej cenie to rewleacja, a scena wręcz powala - komórka wprost znika z pokoju :))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jakiego Discmana Kupić? 2004/09/23 10:21 #325

Z cały szacunkiem Panie Macieju, ale ja tego nie "kupuję". Z reguły twierdzi Pan że to Pana magazyn i w związku z tym Pan określa co jest drukowane - przecinając w ten sposób wszelkie dyskusje i biorąc na siebie całą odpowiedzielność. Teraz z kolei zasłania się Pan czytelnikami. Rozumiem że jak będzie dostatecznie dużo pytań o komórki to wydrukuje Pan test? Rozumiem także że chodzi o uatrakcyjnienie HFiM i osobiście chętniej zobaczyłbym tam humorystyczne teksty Yaby niż takie testy. Ale to tylko moje skromne zdanie...

A co do podłączenia "zwycięzcy" do HD650 to raczej nic z tego. Ja pozostałem przy HD600 i szczerze wątpię aby taka "popierdółka" pociągnęła te słuchawki. Koss Porta Pro to tak, ale HD600??? Zobaczymy...

Pzdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Jakiego Discmana Kupić? 2004/09/23 10:22 #326

cartman napisał:

lolo napisał: A kiedy będzie test komórek z dzwonkami polifonicznymi? :-P


Nokia 89897: basu nie ma, ale jest za to doskonale kontrolowany, monofonia w tej cenie to rewleacja, a scena wręcz powala - komórka wprost znika z pokoju :))


Dzięki cartman - o to mi chodziło ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Jakiego Discmana Kupić? 2004/09/23 14:01 #329

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
cartman -> Super, no i jest, więc jak czytelnicy będą chcieli, odeślę ich na forum. Ale gwiazdek Pan nie postawił...;)
Spokojnie, test discmanów to wcale nie skucha. Tomek Karasiński napisał naprawdę dobry materiał, aż miło czytać. A i audiofil discmana kupi. Nie jest przyjemnie posłuchać muzyki na plaży lub w pociągu? I te urządzenia są dobre i złe, oczywiście w swojej klasie.
Ja HD 600 podłączałem do takiego właśnie "badziewnika" i słuchało się całkiem miło. Z drugiej strony, jakość wyjścia słuchawkowego we wzmacniaczach i odtwarzczach bywa wcale nie lepsza. Jeżeli ktoś ma lampowy preamp słuchawkowy, to jest zupełnie inna bajka, ale to przecież wiadomo...Pewnie, że to nie hi-end, a nawet bardzo dobre hi-fi, ale nalegam, niech Pan zrobi próbę, tylko z w miarę dobrym discmanem. Swoją drogą, ciekaw jestem wrażeń.
Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Jakiego Discmana Kupić? 2004/09/23 15:47 #331

Noooo, bo co jak co ale Kornik pisać umie (znaczy się z ikrą), a co do testu to mam jak najpoważniejszy zamiar (żeby nie było że trzepię w klawiaturę a nie mam pojęcia o czym piszę) tylko nie chce mi sie kupować discmana wyłącznie w tym celu. Ale jakoś sobie poradzę...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Jakiego Discmana Kupić? 2004/09/23 15:52 #332

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Eee tam, zaraz kupować. Najlepiej pójść do sklepu i posłuchać. A Kornik jest po prostu dobry zawodnik. Bardzo lubię czytać jego rzeczy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Jakiego Discmana Kupić? 2004/09/23 17:02 #333

Nie lubię słuchać w sklepie... może jestem przewrażliwiony, ale słuchając w takich warunkach czuję na sobie pytający wzrok sprzedawców - "wypisać fakturę?".

A co do Kornika to może jakoś niedługo wypuści już go Pan z "przedszkola"? Może jakiś "serious equipment" mu się dostanie do testowania?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Jakiego Discmana Kupić? 2004/09/24 00:48 #338

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Pracujemy nad tym.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator