HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Nowy zestaw audio, proszę o pomoc w wyborze. 2019/12/09 20:37 #447825

  • solight777
  • solight777 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Domyślam się, że takich tematów było już tysiące, niemniej jednak serdecznie proszę o pomoc w wyborze.
Obecnie od lat używam I-BOX 2.1 MADISON i jestem zadowolony ze względu na wg mnie dobrą jakość względem popularnych innych marek w tym przedziale cenowym. Jest to jednak bardzo stary zestaw i myślę nad czymś nowym.
Specyfikacja:

Typ zestawu 2.1
Moc głośnika niskotonowego (RMS) 20
Moc głośnika satelitarnego (RMS) 7,5
Dolna częstotliwość 20
Górna częstotliwość 20

Zależy mi przede wszystkim na jakości dźwięku i zachowaniu mocy basu który obecnie mam w zestawie iBox. Głośniki będą stały na biurku a planowany odsłuch jest przed biurkiem na fotelu. Czy możecie, proszę wybrać mi sposród następujących głośników?
EDIFIER Studio R1280DB - niesamowicie spodobał mi się design jednak obawiam się czy te głośniki oferują bas na przyzwoitym poziomie?
Edifier R1700BT - jak wyżej, sugerowałem się głownie dobrymi opiniami innych ludzi
Edifier Studio r2730db - wydają się być konkretne, ładna moc i fajny klasyczny design
Edifier S350DB Home-Entertainment-System - najbardziej przekonuje mnie że jest to 2.1 jednak cena odstrasza
Edifier S730D 2.1 - niesamowita moc jednak tu się obawiam, że będzie to zwyczajnie tłukło a nie o to mi chodzi.
Serdecznie z góry dziękuję za wasz czas poświęcony na przeczytanie tego postu, mile widziane wszelkie sugestie.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator