HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zestaw głośników do komputera do 100 zł 2008/05/24 14:51 #244677

Witam,

Chciałem sobie sprezentować jakiś przyzwoity zestaw głośników do komputera do 100 zł. Odkąd pamiętam miałem zestaw 2 głośników firmy sundio, już chyba z 10 lat (bez subwoofer'a). Głośniki są naprawde spore i dwa naraz są wielkości monitora 15`` . Pewnie nie szukałbym nowych, bo w zasadzie byłem z nich zadowolony, ale ostatnio lewy zaczął się rozłączać. No więc czas na zmiany .... Pomyślałem sobie w pierwszym momencie, że skoro do tej pory wystarczał mi taki sprzęt, to kupię sobie coś taniego w zamian .... No i kupiłem głośniczki za 25 zeta .... Zagrały raz i wyleciały do szafy, co by moich uszu nie katowały więcej. ;D Okazało się, że mój stary wysłużony Sundio, wcale nie był takie "bele jaki" ... No i potrzebuje jakiegoś solidnego zamiennika.

Zależy mi przede wszystkim na czystości dźwięku i na rozsądnej mocy. Mam nieduży pokój, ale od czasu do czasu lubię podkręcić mocniej muzykę. Także z tą mocą bez przesady, ale niech mają ten potencjał, gdyby mi się zachciało trochę głośniej je podkręcić.

Do tej pory po przejrzeniu allegro najrozsądniejszym zestawem wydał mi się Logitech S200. Jego następca Logitech S220 wygląda na zdecydowanie "słabszy" zestaw z mikroskopijnym satelitkami.

Rzucił mi się też w oczy pewien no-name:
www.allegro.pl/item369497972_glo ... r_moc.html

ale zastanawiam, się czy warto ryzykować.

Jakieś inne propozycje?

Kordi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw głośników do komputera do 100 zł 2008/05/24 15:10 #244679

www.allegro.pl/item363718081_pro ... s_t20.html - nie ma nic lepszego :!: :-D
pl.europe.creative.com/products/ ... duct=14299

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw głośników do komputera do 100 zł 2008/05/24 15:11 #244681

I niech Cię nie zmyli brak suba - basik mają zacny ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw głośników do komputera do 100 zł 2008/05/24 15:19 #244686

Widziałem już je na allegro ... ale troche przekraczają mój założony budżet. S200 mam okazje kupić za dokładnie połowę ceny, którą musiałbym dać za T200.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw głośników do komputera do 100 zł 2008/05/24 15:23 #244688

kordi napisał: Widziałem już je na allegro ... ale troche przekraczają mój założony budżet. S200 mam okazje kupić za dokładnie połowę ceny, którą musiałbym dać za T200.

Poniżej nie ma sensu niczego kupować - poproś kogoś niech Ci pożyczy te parę groszy, naprawdę warto ! :-D Tak ładnie grają, że powinny kosztować znacznie drożej, naprawdę :!: :-D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw głośników do komputera do 100 zł 2008/05/24 16:06 #244706

Przed chwilą czytałem recenzję t20 i co innego piszą o basach .... tzn. że są wystarczające, ale bez reweacji. I tym samym jest to bardziej do gier i ogądanie filmów niż do słuchania muzyki ....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw głośników do komputera do 100 zł 2008/05/24 16:15 #244714

kordi napisał: Przed chwilą czytałem recenzję t20 i co innego piszą o basach .... tzn. że są wystarczające, ale bez reweacji. I tym samym jest to bardziej do gier i ogądanie filmów niż do słuchania muzyki ....


Słuchanie muzyki, na głośniczkach komputerowych za 100 zł nie ma sensu. Już lepiej słuchawki sobie sprawić

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw głośników do komputera do 100 zł 2008/05/24 16:22 #244716

Dziękuję za "pomocną i konstruktywną" wypowiedź .... Ehh ... uwielbiam to popadanie ze skrajności w skrajność na wszelkich forach tematycznych....

Tak się składa, że miliony ludzi tak robi i jakoś żyją i widzą w tym sens...

P.S.
Przyzwoite słuchawki już mam... gdybym chciał słuchawki napisałbym na inne forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw głośników do komputera do 100 zł 2008/05/24 16:34 #244721

kordi napisał: Dziękuję za "pomocną i konstruktywną" wypowiedź .... Ehh ... uwielbiam to popadanie ze skrajności w skrajność na wszelkich forach tematycznych....

Tak się składa, że miliony ludzi tak robi i jakoś żyją i widzą w tym sens...

P.S.
Przyzwoite słuchawki już mam... gdybym chciał słuchawki napisałbym na inne forum.


Ja też uwielbiam popadanie w skrajność.
Czekam na wątek: Potrzebuję zacne głośniki za 8zł.
Kolega zyzio się wysilił więc proponuje go posłuchać.
A jak nie to kup to co miliony ludzi (w każdym sklepie internetowym masz recenzje. Poczytaj co komu pięknie gra do 100zł i kup czym prędzej). Oni nie mogą się mylić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Zestaw głośników do komputera do 100 zł 2008/05/24 16:48 #244722

I to też zrobiłem. Przejrzałem allegro i sprawdziłem obecnie oferowane modele. Potem przed napisaniem tutaj, poczytałem trochę.... przeczytałem m.in. recenzje zestawu, o którym na początku napisałem i także kilku innych. Jak zyzio mi polecił zestaw, to również pierwsze co zrobiłem, to przczytałem recenzje.

Także, możesz sobie darować złośliwe docinki... Naprawdę nie wnoszą nic do dyskusji. Do 100 zł jest całkiem sporo zestawów do wyboru, a ja nie szukam nic wyszukanego, bo mi to po prostu niepotrzebne. Piszę tutaj bo chciałem, jak najlepiej te 100 zł wydać i to tyle.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw głośników do komputera do 100 zł 2008/05/24 17:12 #244724

kordi napisał: I to też zrobiłem. Przejrzałem allegro i sprawdziłem obecnie oferowane modele. Potem przed napisaniem tutaj, poczytałem trochę.... przeczytałem m.in. recenzje zestawu, o którym na początku napisałem i także kilku innych. Jak zyzio mi polecił zestaw, to również pierwsze co zrobiłem, to przczytałem recenzje.

Także, możesz sobie darować złośliwe docinki... Naprawdę nie wnoszą nic do dyskusji. Do 100 zł jest całkiem sporo zestawów do wyboru, a ja nie szukam nic wyszukanego, bo mi to po prostu niepotrzebne. Piszę tutaj bo chciałem, jak najlepiej te 100 zł wydać i to tyle.

O ludzie, recenzje, ciulostwa :lol: Sam posłuchaj, ja Ci dałem najlepszą propozycję w tym przedziale cenowym....jak ich słuchałem miałem bas ustawiony na -1 bo było go za dużo, ale jak ktoś woli dudnienie zamiast jakości to nie będzie zadowolony :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw głośników do komputera do 100 zł 2008/05/24 19:31 #244743

kordi napisał:
Zależy mi przede wszystkim na czystości dźwięku i na rozsądnej mocy.


Podaj przykład takich głośników za 100 zł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw głośników do komputera do 100 zł 2008/05/24 20:48 #244762

ja tak samo proponuje te głośniki bez suba jak kolega wyżej.

natomiast te ci polecam do filmów www.allegro.pl/item369752541_glo ... tereo.html
to przecież wiadome że kolega wie że cudów nie będzie ale za 100 zł to te będą bardzo fajne[zestaw stereo to to nie jest jakość kiepska ale w swej cenie nie najgorsze a nawet fajne.]
Nie docinajcie koledze on ma 100 zł i chce coś za to kupić[i jak kupi te głośniczki to będzie zadowolony nie każdy jest audiofilem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.lowcyburz.pl/forum/index.php
Xindak A06 CD Xindak Kef Q5
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator