HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

ceny sprzętu w 2005 2004/12/16 15:01 #8321

Witam,
koniec roku, niebawem święta, szał zakupów...
Pewnie wielu z audiomaniaków zastanawia się co zmienić w swoim systemie. Zastanawiam sie i ja. Niestety nie jestem w stanie przewidzieć jak będzie kształtować się polityka cenowa głównych dystrybutorów. Myślałem, że może skorzystam z nieskiego kursu $ ale jakoś nie widzę przełożenia na ceny w Polsce. Z drugiej strony promocje MF w Top HiFi wynikają chyba z faku wprowadzania nowej serii.
Czy sądzicie że na początku 2005 mozna liczyć na jakieś "posezonowe" wyprzedaże???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ceny sprzętu w 2005 2004/12/16 16:17 #8326

Trudno powiedzieć ale ja osobiście od kilku lat jakoś dziwnym trafem kupuje sprzęt właśnie początkiem roku.Nawet jeśli nie ma oficjalnej przeceny to sprzedawcy o tej porze roku zwykle są bardziej elastyczni przy indywidualnym ustalaniu ceny na wybrany przezemnie produkt.Napewno niepolecam kupować teraz bo właśnie trwa hossa dla sprzętu rtv a te wszystkie świąteczne "okazje" to tylko mydlenie oczu kupującym.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ceny sprzętu w 2005 2004/12/16 17:51 #8332

też mi się tak wydawało...
tylko, że człowiek szuka mozliwości do kupienia sprzętu lepszego niż dotychczasowy... i ciągle trafia na mur. Jak nic trzeba zmienić pracę, albo chociaż w totka wygrać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ceny sprzętu w 2005 2004/12/16 23:29 #8354

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Pewnie, że koniec roku to sezon. Dystrybutorzy już we wrześniu planują grudniowe żniwa. Przeceny i zniżki są zawsze, ale na największą elastyczność importerów liczyłbym w wakacje. Wtedy sprzedawcy są szczęśliwi, jeżeli ktoś w ogóle wejdzie do sklepu. Nawet przez pomyłkę. Nie dotyczy to sprzętu samochodowego, bo w tej branży lato to akurat hossa - wiadomo, ludzie jeżdżą jak opętani.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

ceny sprzętu w 2005 2004/12/19 10:30 #8439

Początek roku nie tylko w tej branży wiąże się z nowymi modelami - więc pewnie będzie można kupić model "zeszłoroczny" w styczniu, lutym taniej, ewentualnie jego następcę. Dobra wiadomośc jest też taka, że elektronika ogólnie leci w dół - od jakiegoś roku obserwuję rynek plazm i tv LCD - tutaj chyba różnice są największe.
Pzdr
Tomek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Być - robić - mieć.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator