HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Najepszy dzwięk AS 2004 2004/11/13 11:42 #4601

Witam
Oczywiście za chwilę spadnie na mnie lawina krytyki za tego posta ale chciałbym aby każdy się podzielił swoimi wrażeniami z tego co usłyszał i zobaczył na AS 2004

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
PP

Najepszy dzwięk AS 2004 2004/11/13 11:46 #4603

Nie ma sprawy :D
Ale dopiero w niedziele mam duuuuuzo czasu zeby sie wybrac na ten targ proznosci :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Are you motherfuckers ready for the new shit?

Najepszy dzwięk AS 2004 2004/11/13 22:27 #4668

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Wiele osób w Sobieskim wskazywało dzisiaj na kolumny WLM. Chyba ta nazwa padała najczęściej, ale moim zdaniem nie do pogardzenia były dźwięki płynące z kolumn Ancient Audio. O ile ktoś lubi selektywne brzmienie, to tam mógł znaleźć coś za jeszcze sensowne pieniądze, a już z sensownym dźwiękiem. Do tego niepowtarzalne wzornictwo.
Bardzo udana była prezentacja nowych nini-Avanti (czytaj:Tempo). U Baltlaba grało z zaskakującą dynamiką, interersująco pod tym względem zaprezentował się też wskrzeszony i odmieniony wzmacniacz Pana Knagi, chyba zrobiony w kooprodukcji z "wysokoprądowym" PAL-em.
U Linna był dobry system wielokanałowy. U Pro jecta za niewielkie pieniądze można było kupić unikalne winyle. NOWE. Na to już nie zdążyłem, ubiegli mnie inni. Sporo tego jeszcze tam zostało. Gramofony czeskiej produkcji moim zdaniem wypadły nie gorzej od kilkukrotnie droższej konkurencji.
Słowem-jak ta sierotka sam nie wiem, bo miałem mało czasu na odsłuchy, pomijając fakt, że słuchanie w hotelu...
No właśnie. W Bristolu jeszcze nie byłem. Wiele sobie obiecuję po prezentacji Thieli (w zasadzie najwięcej od niej oczekuję), są tam też inne zabawki. Do Bristolu idę jutro.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Najepszy dzwięk AS 2004 2004/11/13 22:46 #4677

Ano wróciłem, jutro nie będę, to dziś napiszę.
1. Najlepszy dźwięk na tegorocznym AS miały komórki Samsunga.
2. Największe wrażenie robili zbieracze katalogów.
3. Najniebezpieczniejsi dla zdrowia byli pstrykacze zdjęć, zwłaszcza w
przyciemnionych pokojach.
4. Największy bzdet - na prezentacji Linna. Wychodziło na to że SACD
DVD-Audio tylko w Polsce się nie przyjęły. Reszta świata - rewelacja.
5. Najśmieszniejsza głupota - na prezentacji Peak Consult - głośnik który
kosztuje 10% wartości tego co gra, ma 90% jego możliwości. No to jak
z Dosią. Po co przepłacać. Tylko komu to teraz sprzedadzą.
6. Największa głupota handlowa - znowu Fast - "nie jesteśmy już
dystrybutorem tej firmy, więc wam powiem prawdę o tych kablach..."
7. Najmniej wydajny system - klimatyzacja w hotelach
8. Największe rozczarowanie - cennik Thiela, już się przymierzam do
monitorów , a tu na dole maczkiem, że za sztukę nie parę (ale z VAT)
9. Najmniej zorientowani - niektórzy wystawcy

No wystarczy, bo się rozpędze i mi tak zostanie. Pisanie o najlepszym dzwięku? Hmm, kto był ten słyszał , kto nie, ten i tak już nie usłyszy. Było jak zawsze - ZAJEBIŚCIE (przepraszam, to emocje). Kto był ten wie, kto nie był, niech w przyszłym roku nie popełnia tego błedu. Myślę, że każdy znalazł coś dla siebie, czy to dźwięk, płytę , informację, czy też po prostu spędził czas tak jak lubi. Ja znalazłem dylemat: czy to Vincent był tak dobry, czy te nowe Tempo. W ciągu najbliższych miesięcy trzeba będzie poszukać odpowiedzi.

__________________
Do grzbietu jej przywarci, przymienieni w jedno
Lecimy w zawierusze gwiazd, w groźne bezedno.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...i oto przychodzi dwóch gnojów, jak dwóch heroldów czegoś innego, żeby odsłonić gips, pierze i łajno którymi wypchane są autorytety, mega rzeźby i potęgi, idee i rozkazy, prawdy dogmatyczne i objawione...

Najepszy dzwięk AS 2004 2004/11/13 22:52 #4679

Kto nie byl ten ma jeszcze szanse :D spokojnie :D bo zaraz zaczne zalowac ze dzis czasu nie mialem :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Are you motherfuckers ready for the new shit?

Najepszy dzwięk AS 2004 2004/11/13 22:54 #4681

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Dzisiaj do Sobieskiego, niestety po 18, dotarł najnowszy numer Magazynu hi-fi. Na mnie zrobił dobre wrażenie ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Najepszy dzwięk AS 2004 2004/11/13 23:03 #4689

A na mnie zrobił złe wrażenie sekretarz redakcji (to taki dżok), bo mi zapowiedział że tym razem prenumeratorzy dostaną później. No to poczekam hi hi

_____________________
Kłębami dymu niechaj się otoczę
Niech o młodości pomarzę półsenny...
Słowacki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...i oto przychodzi dwóch gnojów, jak dwóch heroldów czegoś innego, żeby odsłonić gips, pierze i łajno którymi wypchane są autorytety, mega rzeźby i potęgi, idee i rozkazy, prawdy dogmatyczne i objawione...

Najepszy dzwięk AS 2004 2004/11/13 23:03 #4690

No właśnie. W Bristolu jeszcze nie byłem. Wiele sobie obiecuję po prezentacji Thieli (w zasadzie najwięcej od niej oczekuję), są tam też inne zabawki. Do Bristolu idę jutro.[/quote]

Ja tez.To do zobaczenia:)))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
PP

Najepszy dzwięk AS 2004 2004/11/13 23:04 #4691

Stryjecki napisał: Dzisiaj do Sobieskiego, niestety po 18, dotarł najnowszy numer Magazynu hi-fi. Na mnie zrobił dobre wrażenie ;-)


Czy do numeru jest dołączona jakaś płytka CD?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
PP

Najepszy dzwięk AS 2004 2004/11/13 23:17 #4699

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Nie, tym razem trzeba zapłacić z tekst. W moim odczuciu co najmniej bardzo dobry. Taki tytuł jak MHF, to już "limited edition", w pełnym tego słowa znaczeniu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Najepszy dzwięk AS 2004 2004/11/13 23:39 #4702

U mnie (już pisałem gdzie indziej): 1. AncientAudio, 2. WLM i 3. LINN SACD. I generalnie- jednak lampowe wzmacniacze przed tranzystorami (np. Amplifon też był całkiem, całkiem).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kto słucha, ten znajdzie!

Najepszy dzwięk AS 2004 2004/11/14 01:14 #4708

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Czy zauważyliście jedną rzecz: na tegorocznym AS nie ma ani jednego, wielkiego koncernu w rodzaju Panasonica, Philipsa, czy Thomsona? Niby luźniej, ale to trochę niepokojące...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Najepszy dzwięk AS 2004 2004/11/14 09:00 #4712

niepokojące?. Czyżby wielkie koncerny " olały " rynek HIFI i skupiają się na rynku " świstów gwizdów i grzmotów".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DENON + B&W 5.1 + SHARP 46 + kabelki

Najepszy dzwięk AS 2004 2004/11/14 09:21 #4713

Ja tam bym się nie niepokoił. Ten trend spadkowy obecności wielkich koncernów widać już nie od dziś. W sumie nie ma się czemu dziwić. W stereo nie mają za dużo do zaoferowania. A w kinie jadą przeważnie ta budżetówce i kombajnach. A że to sprzęt nie wysokiej klasy, to wolą się nie wystawiać , bo wiedzą że wypadliby blado. A jak mają w swojej ofercie coś dobrego to zdają sobie sprawę, że audiofil to człowiek uparty i tak znajdzie. W ostateczności jak są pewni jakości danego produktu dadzą go na testy do pism audiofilskich. Jak to chociażby robi Panasocic. A dla kombajnów jest inna forma prezentacji i reklamy, i tam wolą kierować pieniądze. W każdym bądź razie nie wiem jak wy , ale ja tam wolę jak jest tak jak jest.

_______________________
Kłębami dymu niechaj się otoczę
Niech o młodości pomarzę półsenny...
Słowacki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...i oto przychodzi dwóch gnojów, jak dwóch heroldów czegoś innego, żeby odsłonić gips, pierze i łajno którymi wypchane są autorytety, mega rzeźby i potęgi, idee i rozkazy, prawdy dogmatyczne i objawione...

Najepszy dzwięk AS 2004 2004/11/14 14:24 #4730

Stryjecki napisał: Dzisiaj do Sobieskiego, niestety po 18, dotarł najnowszy numer Magazynu hi-fi. Na mnie zrobił dobre wrażenie ;-)


A na mnie niepokojące wrażenie zrobiła Pani sprzedająca HiFi i Muzykę ponieważ poprosiłem o najnowszy numer, chwycilem reklamówkę i pobiegłem oglądać sprzęt - potem okazało się, że wrzuciła mi poprzedni numer :( - nic takiego się nie stało bo pismo fantastyczne - jednak troszke się zawiodłem szczególnie, że leciałem z Wrocławia na targi o 4 rano i do głowy by mi nie przyszło żeby sprawdzić :( Poza tym pozdrowienia dla redakcji bo najnowszy i tak kupię ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator