HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

DENON CEOL-N10 jakie głośniki zamiast tych z zestawu?? 2021/03/23 10:50 #450339

Witam.
Chciałbym korzystać z płyt CD, które zbieram, nie mam potrzeby ani finansów składania kina domowego a więc postawiłem na w/w zestaw. Z tego co wyczytałem, głośniki które są w zestawie grają dobrze ale jednak są wąskim gardłem dla amplitunera. Jakie więc kolumny warto kupić do 2000zł za 2szt. aby wycisnąć co najlepsze z amplitunera?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DENON CEOL-N10 jakie głośniki zamiast tych z zestawu?? 2021/03/23 14:00 #450340

JasonRoy napisał: Witam.
Chciałbym korzystać z płyt CD, które zbieram, nie mam potrzeby ani finansów składania kina domowego a więc postawiłem na w/w zestaw. Z tego co wyczytałem, głośniki które są w zestawie grają dobrze ale jednak są wąskim gardłem dla amplitunera. Jakie więc kolumny warto kupić do 2000zł za 2szt. aby wycisnąć co najlepsze z amplitunera?


Temat ten sam tylko inny nik
hi-fi.com.pl/forum/1-stereo/29199-denon-...-tych-z-zestawu.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DENON CEOL-N10 jakie głośniki zamiast tych z zestawu?? 2021/03/26 07:19 #450347

JasonRoy napisał: Witam.
Chciałbym korzystać z płyt CD, które zbieram, nie mam potrzeby ani finansów składania kina domowego a więc postawiłem na w/w zestaw. Z tego co wyczytałem, omegle xender głośniki które są w zestawie grają dobrze ale jednak są wąskim gardłem dla amplitunera. Jakie więc kolumny warto kupić do 2000zł za 2szt. aby wycisnąć co najlepsze z amplitunera?

Dziękuję, mój problem został rozwiązany

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator