HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jakie głośniki na ścianę i w sufit napinany 2018/09/20 22:37 #444618

Cześć.
Poszukuję 2 głośników w sufit napinany oraz 2 na uchwyty na ściany. Nie jestem audiofilem a głośniki mają służyć do podłączenia do tv badz w przyszlosci jakis wzmacniacz. ogólnie pod telewizor będzie wpiety soundbar JBL 3.1 ale kable po ścianach i w suficie rozprowadzane więc szkoda aby sobie wisiały bez sensu. Przeglądałem różne opcje ale nie mam pojęcia co wybrac, nie chce wydawać 3k na 4 głośniki ale w miarę dobra jakość/ dobra jakość za rozsądną cenę mógłbym nabyć. Z góry dziękuje za podpowiedzi. Pozdrawiam. Tomek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Kieronte.

Re:Jakie głośniki na ścianę i w sufit napinany 2018/09/21 06:16 #444619

Jak ma wyglądać współpraca głośnika w suficie z tym soundbarem?
Pogubiłem się tutaj i nie rozumiem jak chcesz to połączyć.

Nie wiem czy na forum jest ktoś mający styczność z takim sprzętem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Jakie głośniki na ścianę i w sufit napinany 2018/09/21 09:11 #444620

Nie musi to razem współpracować, bo tak się chyba nawet nie da. Ogólnie chodzi ni o zakup 2 głośników w sufit podwieszany i dwóch na uchwyty ( kable zwisaja mi że ścian więc nie będę ich wycinal) A podłączyć o tv będę sobie mógł soundbar albo te o których rozmawiamy

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jakie głośniki na ścianę i w sufit napinany 2018/09/21 17:18 #444622

określ się, bo skoro pod tv ma być soundbar, to po co jeszcze kombinować z głośnikami? jakoś pozasłaniaj te kable i tyle.

btw:
będziesz do nich potrzebować amplitunera kina domowego, (który będzie kosztował kolejne kilka tysięcy)
4 tys. zł na 4 głośniki to wcale nie jest jakaś wygórowana kwota.
dla siebie, na głośniki instalacyjne brałbym monitor audio core (numer w zależności od zasobności portfel i wielkości pomieszczenia)
www.monitoraudio.com/en/product-ranges/core/
raz słyszałem KEFy i mną pozamiatało, ale to opcja droższa niż monitor audio.

jeśli wybierzesz MA, to na ścianę bez problemu dokupisz pasujące kolumny do powieszenia, ale, "płaskie" to one nie będą tak jak te instalacyjne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator