fbpx

HFM

artykulylista3

 

Oppo PM-2

image014oppo
Oppo wprowadza nowe słuchawki planarne. PM-2 to młodszy kuzyn debiutujących niedawno PM-1.

 
W PM-2 Oppo zastosowało wszystkie najważniejsze rozwiązania, sprawdzone wcześniej w PM-1. Słuchawki powstały w oparciu o identyczne przetworniki planarne, dzięki czemu jakość oraz sygnatura dźwięku obu modeli pozostają zbliżone.


 Wykorzystano siedmiowarstwową powierzchnię drgającą oraz neodymowy system magnetyczny. Membrana ma z obu stron nadrukowane płaskie przewodniki w kształcie spirali, a obustronna konstrukcja pozwala umieścić w polu magnetycznym dwa razy więcej przewodników, co podwyższa skuteczność układu.


Pole magnetyczne i geometrię drucików zoptymalizowano komputerowo pod kątem osiągnięcia maksymalnej siły napędowej oraz równomiernego jej rozkładu na całej powierzchni membrany.
Nowe słuchawki Oppo są konstrukcją otwartą, wokółuszną, co korzystnie wpływa na wygodę ich użytkowania, zwłaszcza w dłuższych odsłuchach. Producent zapewnia, że PM-2 zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości i selekcjonowanych podzespołów, dzięki czemu powinny dobrze wyglądać i działać niezawodnie przez wiele lat. Ze względu na wysoką skuteczność oraz niską masę sprawdzą się nie tylko ze sprzętem domowym, ale także z urządzeniami mobilnymi.


Najnowsze słuchawki Oppo powinny już być dostępne w sklepach. Dystrybutor ustalił cenę na 4499 zł.