fbpx

HFM

artykulylista3

 

Xperience na bogato

ProJect2XperienceClassicW ofercie Pro-Jecta pojawiła się bogato wyposażona wersja gramofonu Xperience. Teraz w pakiecie otrzymujemy 9-calowe ramię z serii Evolution, wkładkę Ortofon 2M-Blue oraz łączówkę Connect It Phono RCA-CC o długości 1,23 m. Kupno takiego zestawu jest korzystniejsze, niż gdybyśmy nabywali poszczególne elementy osobno.


Talerz w tej wersji Xperience ma średnicę 30 cm. Wykonano go z MDF-u, a powierzchnię pokryto winylem (4 mm). Talerz ma gwintowaną oś, do której można dokręcić docisk płyty Record Clamp (również dostarczany w zestawie). Baza wspiera się na trzech nóżkach z sorbotanowym wkładem amortyzującym. Silnik zawieszono na gumowym oringu. Zamontowano na nim dwie rolki, które umożliwiają łatwą zmianę prędkości obrotowej z 33,3 na 45 RPM. Napęd z silnika na talerz jest przenoszony paskiem. 
Sygnał z wkładki wyprowadzają złocone terminale RCA. Gramofon jest dostarczany z plastikową pokrywą na zawiasach. W zestawie znajduje się zasilacz zewnętrzny oraz wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do ustawienia i obsługi.
Paleta wykończeń obejmuje mahoń, drewno oliwki, czerń oraz akrylową bazę.
Bogato wyposażony Xperience jest już dostępny w sprzedaży. Dystrybutor ustalił cenę na 4990 zł.