fbpx

HFM

artykulylista3

 

Kolorowe K518

KoloroweK518AKG odświeża didżejskie słuchawki K518. Wśród dostępnych wersji pojawią się dwie nowe palety barw: neonowa oraz delta.
Kolorystyka neonowa obejmie wykończenia z elementami niebieskimi, zielonymi, żółtymi i czerwonymi. Delta to kolory złamane: niebieski, zielony, czerwony i oliwkowy. W ten sposób słuchawki będzie można potraktować jak dodatek do ubrania i dopasować ich wygląd do reszty garderoby.
Jak czytamy w materiale prasowym: „Będzie tak jak z żoną, która wróciła od fryzjera; niby ta sama, a jednak atrakcyjniejsza, bo trochę jakby... cudza”. Hm… coś w tym jest.


Mężczyzn, który z nazwaniem więcej niż trzech kolorów mogą mieć niejaki problem, bardziej od wyglądu słuchawek zainteresują ich parametry techniczne. K518 to zamknięta konstrukcja nauszna o masie 150 g. Nadaje się zarówno do odsłuchu amatorskiego, jak i użytku półprofesjonalnego. Słuchawki są kompatybilne z iPhone’ami i tabletami. W zestawie znajduje się przejściówka na duży jack (6,35 mm), dzięki której można je podłączyć do sprzętu profesjonalnego lub stacjonarnego w domu.
AKG deklaruje, że K518 przenoszą pasmo 16 Hz – 24 kHz (w notce prasowej czytamy o megahercach, ale aż tak dobrze nie jest) i oferują „solidne kopnięcie z dołu pasma”. Bas ma być mocny, punktowy, ale nie męczyć.
Dzięki konstrukcji 3-D słuchawki można złożyć tak, że zmieszczą się w poręcznym etui, a to z kolei – w kieszeni.
Kolorowe AKG są już w sprzedaży. Kosztują 279 zł.