fbpx

HFM

artykulylista3

 

Soundsticks bez kabla

HarmanSoundSticksHarman przygotował bezprzewodową wersję komputerowych głośniczków Soundsticks. To te, do których można zajrzeć bez rozkręcania. Przez przeźroczyste obudowy widać każdy styk i kabelek. Widok jest na tyle intrygujący, że miniaturowe kolumienki Harmana znajdują się w stałej ekspozycji nowojorskiego Muzeum Sztuki Nowoczesnej (MOMA). Najnowsza wersja „patyczaków” została wyposażona w funkcję transmisji bezprzewodowej.

Poza tym wszystko pozostało po staremu – zestaw składa się z dwóch satelitek, zawierających po cztery przetworniki o średnicy 25 mm, oraz subwoofera z głośnikiem 15 cm. Całość dysponuje mocą 40 W. Jako że częścią zestawu jest odbiornik Bluetooth, użytkownik nie musi sobie zaprzątać głowy podłączaniem kabli – wystarczy przesłać dane z urządzenia obsługującego tę formę transmisji. System Harman TrueStream pozwala nie tylko bezprzewodowo przesłać muzykę z iPhone’a, iPada, tabletu i innych sprzętów, ale też zapewnia dobrą jakość odsłuchu.
Oczywiście Soundsticks Wireless można podłączyć także standardowo – kablem do komputera. W tym celu wyposażono je w wejście minijack 3,5 mm.
Bezprzewodowe głośniczki Harmana powinny już być dostępne w sprzedaży. Cenę ustalono na 999 zł.