fbpx

HFM

artykulylista3

 

Sportowe Sennheisery

sennheiseradidas5newNowe słuchawki Sennheiser/adidas Sports zostały zaprojektowane przez sportowców, dla sportowców. Wynik: pewne mocowanie słuchawek w uszach, wzmocnione kable i całkowita wodoodporność. Sennheiser stworzył pięć nowych modeli, różniących się sposobem noszenia. Wszystkie są wyposażone w nowe funkcje dopasowania do kształtu głowy i uszu. Są też całkowicie wodoodporne, co umożliwia czyszczenie ich pod wodą. Trzy z nich są wyposażone w piloty do sterowania odtwarzaczem i rozmów przez telefon, co dodatkowo poszerza ich zastosowanie. Słuchawki zostały przetestowane przez atletów z McMillan Elite - amerykańskiej grupy profesjonalnych trenerów biegania. Nowe modele już niedługo będą dostępne w sprzedaży, a na facebooku zostanie zorganizowana akcja promocyjna, w której będzie można wygrać nowe modele słuchawek Sennheiser/adidas Sports.

Źródło: Sennheiser

Komentarze  

+1 #1 donmichu 2012-09-21 20:25
Niebieskie światełka przy słuchaweczkach, to nie dla mnie.
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #2 Kornik 2012-09-21 22:25
Wiesz co, ale to nie są światełka wbudowane w słuchawki. Sennheiser po prostu robi sobie takie zdjęcia do materiałów prasowych i wszystko jedno czy to są Amperiory czy jakieś słuchawki douszne. To nie pierwsze takie zdjęcie, jakie widzę. Chociaż... słuchawki z wbudowanymi kierunkowskazami albo światłami stopu - mogłyby się przydać w zatłoczonym mieście;-)
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #3 Maciej Stryjecki 2012-09-22 13:35
O matko, wszędzie ten Facebook....
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #4 Kornik 2012-09-22 16:37
Ostatnio Google+ rośnie w siłę. Chociaż w sumie nie wiem, co lepsze (gorsze). Jak zobaczyłem okulary Google, to się przeraziłem.
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #5 katt 2012-09-22 17:12
Cytuję Kornik:
Jak zobaczyłem okulary Google, to się przeraziłem.


Ciesz się, że jeszcze nie widziałeś Google Wallet;)
Cytować | Zgłoś administratorowi