HFM

artykulyskrot3

Hydra Triton v2

04Shunyata Research opracowała nową wersję swojego topowego kondycjonera – Hydra Triton v2. Wprowadzono w niej kilka modyfikacji, które mają się przełożyć na jeszcze lepsze brzmienie.

Do W Tritonie v2 Shunyata zastosowała filtry CCI, zapobiegające przenikaniu szumów wysokoczęstotliwościowych po- między terminalami połączeniowymi. Są też praktyczne zewnętrzne terminale uziemiające, dzięki którym łatwiej podłącza się dowolny komponent systemu. Dodatkowo, amerykańska wytwórnia opracowała własne materiały wytłumiające, które zmniejszają wibracje całego urządzenia, oraz nowe nóżki izolacyjne. W konstrukcji Tritona v2 wykorzystano także specjalne uszczelki, które izolują gniazda wyjściowe od wibracji obudowy kondycjonera. Oprócz wszystkich ulepszeń, w Tritonie v2 uwzględniono rozwiązania, które sprawdziły się we wcześniejszych generacjach kondycjonerów Shunyaty.

Jest więc system komór pochłaniających szum (Noise Isolation Chambers), dystrybucja zasilania Zero-Point Power Distribution System czy zabezpieczenie przepięciowe w postaci wyłącznika hydrauliczno-elektromag- netycznego. Kondycjoner Hydra Triton v2 jest aktualnie najbardziej zaawansowanym dystrybutorem zasilania w katalogu Shunyaty. Sprawdzi się zarówno w systemach kinowych, jak i muzycznych. Można do niego podłączyć maksymalnie osiem urządzeń. Podobnie jak w poprzedniej wersji, do połączenia kondycjonera z gniazdkiem w ścianie potrzebny będzie przewód z wtykiem 20-amperowym. Hydra Triton v2 jest dostępna w obu- dowie pokrytej czarnym lakierem proszkowym. Aluminiowy front może być czarny lub srebrny.

Cenę ustalono na 34940 zł.