HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re:RE: Re:RE: Re:POLITYKA 2017/03/06 16:03 #436985

Juno napisał: Ja bym celował w tego gościa z komórką.


Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Re:RE: Re:POLITYKA 2017/03/06 16:06 #436987

  • Juno
  • Juno Avatar
  • Gość
  • Gość

Rob Roy napisał:

Juno napisał: Ja bym celował w tego gościa z komórką.


Nie rozumiem w kontekście mojej wypowiedzi, ale pewnie nie mam poczucia humoru.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:POLITYKA 2017/03/06 16:14 #436989

W punkt.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Re:POLITYKA 2017/03/06 17:22 #436994

vasa napisał: ... Ale co na tym zdjęciu tak Cię bulwersuje?
Że się transparent zagiął? Że jakiś gość się w telefon gapi?
Czy może samo żądanie kobiet żeby mogły decydować o tym czy chcą czy nie chcą rodzić jest wg Ciebie warte wątku humorystycznego?



I to też Galicz przewidział. Kiedy trwa walka o pokój albo demokrację, to nieważne że facet wypowiada się jako kobieta i matka albo trzyma transparent informujący, że ma macicę. Tego się po prostu nie zauważa bo najważniejszy jest cel. Zresztą w słusznej sprawie i mężczyźnie może wyrosnąć macica - to taka wyższa forma dżender.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Re:POLITYKA 2017/03/06 19:03 #436998

  • Juno
  • Juno Avatar
  • Gość
  • Gość

Adam Szulc napisał: Kiedy trwa walka o pokój albo demokrację, to nieważne że facet wypowiada się jako kobieta i matka albo trzyma transparent informujący, że ma macicę. Tego się po prostu nie zauważa bo najważniejszy jest cel.


Ale to źle czy dobrze?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Re:POLITYKA 2017/03/06 19:54 #437000

Juno napisał:

Adam Szulc napisał: Kiedy trwa walka o pokój albo demokrację, to nieważne że facet wypowiada się jako kobieta i matka albo trzyma transparent informujący, że ma macicę. Tego się po prostu nie zauważa bo najważniejszy jest cel.


Ale to źle czy dobrze?



A to już rzecz gustu. Jeżeli uważa się, że cel uświęca środki i dla jego osiągnięcia można robić z siebie idiotę to dobrze. Jeżeli uważa się, że niezależnie od celu idioty nie należy z siebie robić, to już niekoniecznie.

Tak na marginesie, to powyższe zdjęcie potwierdza dość oczywistą obserwację na temat rozkładu inteligencji: wśród mężczyzn jest więcej geniuszy ale i więcej kompletnych idiotów (wynika to z większego zróżnicowania inteligencji męskiej). Niezależnie od stopnia zidiocenia feministek i KOD-ówek (przewyższającego krajowe normy), to nie sądzę, żeby któraś z nich informowała na transparencie, że ma prostatę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Re:POLITYKA 2017/03/06 20:38 #437001

  • Juno
  • Juno Avatar
  • Gość
  • Gość
LOL
Kolega poleciał takim swoistym machejkizmem. Z początku niejednoznacze wypowiedzi sugerujące jakąś głębszą myśl, kto wie, może to intelektualista, warto poczekać, aż rozwinie. A jak poskrobać to wylazł zwykły polski kołtun. Ilość chorego emo i bełkotu na jedną wypowiedź zaskoczyło mnie.

Kiedyś jak ktoś posiłkował się radzieckim/rosyjskim bardem to można było oczekiwać, że to będzie i kulturalna i ciekawa i pouczająca wypowiedź. A dziś byle Adam przykrywa piosenką swoją pustkę intelektualną wypluwając strumień świadomości.
1. Bo przecież nie obędzie się bez dowcipu, gdzie w jednym zdaniu jest macica i gender.
2. Że jak ktoś trzyma transparent, to jest idiotą bo transparent nie jest o nim.
3. Bo Adamów tego świata wszelkie obserwacje, wszystko co zobaczą to im potwierdza ich mniemania. Zwłaszcza w kwestii ssania z brudnego palucha o rozkładzie i zróżnicowania inteligencji (jakby wiedziały Adamy co to).
4. I zdjęcie dotyczące transparentu partii Razem nie mogło zostać skomentowane niczym innym jak feministkami i KODem. Zupełnie jak ten gender i macica. Wszystko się kojarzy z jednym.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Re:POLITYKA 2017/03/06 22:16 #437002

Juno napisał: LOL
Kolega poleciał takim swoistym machejkizmem. Z początku niejednoznacze wypowiedzi sugerujące jakąś głębszą myśl, kto wie, może to intelektualista, warto poczekać, aż rozwinie. A jak poskrobać to wylazł zwykły polski kołtun. Ilość chorego emo i bełkotu na jedną wypowiedź zaskoczyło mnie.
Kiedyś jak ktoś posiłkował się radzieckim/rosyjskim bardem to można było oczekiwać, że to będzie i kulturalna i ciekawa i pouczająca wypowiedź. A dziś byle Adam przykrywa piosenką swoją pustkę intelektualną wypluwając strumień świadomości.
1. Bo przecież nie obędzie się bez dowcipu, gdzie w jednym zdaniu jest macica i gender.
2. Że jak ktoś trzyma transparent, to jest idiotą bo transparent nie jest o nim.
3. Bo Adamów tego świata wszelkie obserwacje, wszystko co zobaczą to im potwierdza ich mniemania. Zwłaszcza w kwestii ssania z brudnego palucha o rozkładzie i zróżnicowania inteligencji (jakby wiedziały Adamy co to).
4. I zdjęcie dotyczące transparentu partii Razem nie mogło zostać skomentowane niczym innym jak feministkami i KODem. Zupełnie jak ten gender i macica. Wszystko się kojarzy z jednym.


Zachowam dla potomności gdybyś się zreflektował i chciał coś zmienić. Bo wszystkie teraz lubią się pośmiać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Re:POLITYKA 2017/03/06 22:19 #437003

Juno napisał: LOL
Kolega poleciał takim swoistym machejkizmem.


Kolego Juno.
Byłbym ogromnie wdzięczny za odrobinę łaskawości i wyrozumiałości dla naszego Adama.
Jak kolega tak od razu , na odlew tym "strumieniem świadomości" to Adam gotów nam się spłoszyć i zamilknąć z wielką szkodą dla forum, naszej społeczności i dla mnie osobiście.
Natomiast Adam traktowany łagodnie jest nieoceniony i zawsze gotów do żartów, krotochwili i niesienia kaganka B)
Rozumiejąc pokusę jaka towarzyszy lekturze wpisów kol Adama proszę jednakże o traktowanie specjalne :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:POLITYKA 2017/03/06 23:48 #437005

To może coś dla odprężenia, o kobietach ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2017/03/07 14:17 #437015

  • Juno
  • Juno Avatar
  • Gość
  • Gość
Tak się zabawnie złożyło (po kocopołach Adama tego świata), że January walnął notkę:
biokompost.wordpress.com/2017/03/07/wybo...-kobiety-sa-glupsze/

Aż sobię zacytuję:
"Na koniec jeszcze jedna rzecz, która mnie od tego artykułu odrzuciła. Nie tyle rzecz, co wyjęta z nosa konfabulacja:

Źródłem tych różnic jest, jakżeby inaczej, przede wszystkim ewolucja. U ludzi, tak jak u praktycznie wszystkich ssaków, to samice ponoszą większe koszty reprodukcji. Będą więc bardziej wybredne w doborze partnerów. Samiec musi sobie czymś „zasłużyć” na możliwość spółkowania. Majątek, wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne, wysoka pozycja polityczna są dla kobiet sygnałami, że mężczyzna ma wysoką biologiczną jakość. I to mężczyźni będą chcieli (średnio) poświęcić więcej, albo podjąć większe ryzyko, żeby odnieść sukces.

Bardzo charakterystyczne, że w przytoczonym ustępie nie ma ani jednego odnośnika. To jest dokładnie ten rodzaj konfabulacji, przenoszących niektóre ewolucyjne badania na kulturę ludzką, przed którymi zawsze ostrzegam swoich studentów ewolucjonizmu. To jest „Kobiety są z Uranu, a mężczyźni z 1992 QB1”. To jest pordanik psychologiczny mistrza podrywu. Pozwolę sobie przytoczyć tutaj wnioski z artykułu V.S. Ramachandrana, „Dlaczego dżentelmeni wolą blondynki”:

Podsumowując, sugeruję że dżentelmeni wolą blondynki by móc lepiej wykrywać wczesne infekcje pasożytnicze i objawy starzenia — jedno i drugie pośrednio redukują płodność i przeżywalność potomstwa.

Tak, to parodia . Neurobiolog Vilanayur Ramachand zrobił im Sokala. I tak, nabrali się .

Nie ma wątpliwości, że ewolucja ukształtowała naszą psychikę, tak jak i nie ma wątpliwości co do roli kultury. Jest miejsce na ewolucyjne badania psychiki ludzkiej. Ale to powyżej to przykład, jak o tym nie należy pisać — to bajka opierająca się tyleż na prymitywnym postrzeganiu ewolucji, co braku szacunku dla potęgi ludzkiej kultury.
"

No i podoba mi się "zrobił Sokala". Kto czsytał "Modne bzdury" Sokala i Bricmonta ten wie. Kto nie czytał, polecam.

Tym samym przepraszam Adama. Adam nie ssał z brudnego palucha, jak mu zarzuciłem niesłusznie, a tylko wyciągał konfabulacje z nosa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2017/03/07 15:44 #437017

Juno napisał: ... Tym samym przepraszam Adama. Adam nie ssał z brudnego palucha, jak mu zarzuciłem niesłusznie, a tylko wyciągał konfabulacje z nosa.



Podczas Twojego szkolenia albo ktoś musiał popełnić poważne błędy, albo w tym czasie zajmowałeś się czymś innym. Bo chyba nawet neomarksiści z partii Razem nie są tacy głupi aby zaprzeczać faktom potwierdzonym przez setki badań naukowych. Gdybym napisał, że średnia inteligencja kobiet jest niższa od męskiej, to Twój gniew klasowy dżenderowy miałby jakieś wątłe podstawy (są badanie wykazujące brak istotnych różnic średnich). Ale ja, Mój Dobry Człowieku, pisałem o wariancji czyli mierniku zróżnicowania oraz o konsekwencjach jej wyższej wartości wśród mężczyzn.

Tu masz coś z brudnego palca:
www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7604277

A tutaj z nosa:
core.ac.uk/download/pdf/288496.pdf

I takich wyników mogę dostarczyć jeszcze dziesiątki ale już nie za darmo. Za stosowną opłatą mogę nawet Ci wytłumaczyć co autorzy napisali.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:POLITYKA 2017/03/07 19:31 #437020

Dobra zmiana :)




Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:POLITYKA 2017/03/07 21:17 #437027

No to prawie 20 baniek więcej niż w zeszłym roku.
Poseł Pięta odwalił kawał dobrej roboty.
Swoją drogą jak pięknie by było gdyby sam prezio swą osobą zechciał zniechęcić i zohydzić przed przyszłorocznym finałem :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:POLITYKA 2017/03/07 22:57 #437031

- W związku z rekordowym wynikiem WOŚP, która wraz z Polakami zebrała 105 mln złotych, flagi na urzędach państwowych zostaną opuszczone do połowy masztu - dowiaduje się ASZdziennik.

Jak wynika z naszych informacji, w ten uroczysty sposób rząd chce uczcić pamięć osób, które poległy w walce z WOŚP.


:D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator