HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

dociążanie kolumn 2005/09/28 19:48 #53285

Dobre spostrzeżenie i bardzo trafne :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MUZYKA

dociążanie kolumn 2005/09/29 02:04 #53362

Kot wydałby wtedy lekkie miałknięcie i dokonał żywota, natomiast pitbull jakby poczuł trochę krwi nawet własnej nie puścił by tego płazem. W odwecie urwałby conajmniej jeden kawałek ciała najbliższego domownika i wyniósł na podwórko, a następnie zakopał.

:D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Nigdy nie ucz świni śpiewać, stracisz czas i zdenerwujesz świnię."

dociążanie kolumn 2005/10/07 00:12 #54591

Polecam też piasek do akwarium, który można kupić w każdym sklepie zoologicznym. Niedrogo, wyprażony i na dodatek można wybrać sobie rozmiar ziarenek tego piasku i kolor :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

dociążanie kolumn 2005/10/07 08:16 #54607

Przychylam się do piasku/żwirku akwarystycznego; sypać go w komorę czy - jak wspominał powyżej myeltsoosh - zastosować prezerwatywkę?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kfuck!

dociążanie kolumn 2005/10/07 18:41 #54733

Ja moje podstawki dociazylem piaskiem w woreczkach. Mam dojscie do piasku wyprazonego u siebie w pracy, jest bardzo czysty. Jesli ktos mieszka niedaleko mnie to jest mozliwosc zalatwienia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

dociążanie kolumn 2005/10/08 14:46 #54830

Nie mam pojecia co daje prezerwatywka jak ja zwiecie. Zastanawiam się co bedzie jak trzeba bedzie wysypac piasek z kolumny? Ciekawy jestem czy brzmi inaczej z prezerwatywką i bez niej? Osobiscie wolę bez. Doznania sa mocniejsze:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MUZYKA

dociążanie kolumn 2005/12/13 11:51 #68438

Witam, kłopot w tym że otwór komory balastowej jest bardzo mały i pozostaje wsypanie piasku "saute" bez jakichkolwiek "prezerwatywek". Chyba że wykonamy "modyfikację" dostępu do komory balastowej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

dociążanie kolumn 2005/12/13 20:28 #68602

Grez , wsyp to co masz do srodka bez jakis tam pieprzonych prezerwatyw, kondomów czy jak chcecie to nazywac! Nic sie nie stanie kolumnom chyba ze nasypiesz czegos zawilgoconego . Tego musisz się wystrzegać! Najlepiej wyprazyc to co masz do zasypania w piekarniku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MUZYKA
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator