HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wzmacniacz słuchawkowy PreSonus HP4 - 400zł 2008/12/17 19:12 #277948

Sprzedam wzmacniacz słuchawkowy firmy PreSonus, model HP4, w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Został kupiony w USA kilka miesięcy temu i jestem jego pierwszym właścicielem, w sumie grał u mnie nie więcej jak ok.50 godzin. Świetnie nadaje się do pracy w studiu nagraniowym za równo profesjonalnym jaki małym domowym. Również z powodzeniem można podłączyć go do domowego zestawu hi-fi lub komputera.

Wzmacniacz jest dosyć mocny jak na wzmacniacz słuchawkowy i bardzo szybko osiąga się dużą głośność. Korzystając z słuchawek Beyerdymic DT880, pokrętło ustawione na godz. 8 lub 9 w zupełności wystarczało. Oczywiście można jednocześnie korzystać z 4 par słuchawek i dodatkowo wypuścić sygnał do innego urządzenia (miksera/wzmacniacza) poprzez regulowane wyjście które można też odłączyć przyciskiem na przednim panelu [monitor mute].

Wzmacniacz ma dwie wady – brak włącznika na przednim panelu i delikatną nierównomierność potencjometru na samym początku skali (typowa wada potencjometrów węglowych), jednak dzieje się to przy tak małej głośności, że nie wyobrażam sobie by ktoś słuchał aż tak cicho.

Do wzmacniacza dołączam zasilacz i małą przetwornicę napięcia (220/110V). Moc przetwornicy (45W) jest niemal dwu krotnie większa od mocy zasilacza (23W) więc prądu mu nie zabraknie. Na przetwornicy zamontowałem włącznik aby, chcąc wyłączyć urządzenie, nie musieć wyjmować go z gniazdka. Jednak do pełnej wygody należało by zamontować mały przełącznik hebelkowy na przedniej ściance. Nawet początkujący elektronik bez problemu da sobie z tym radę.

Dołączam również dwie zwykłe niklowane przejściówki RCA/Jack 6,3, śrubę do ewentualnego przymocowania, oryginalne pudełko i instrukcję.

Cena 400 zł + koszty wysyłki (ok.20zł).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wzmacniacz słuchawkowy PreSonus HP4 - 400zł 2008/12/17 19:16 #277949

inne fotki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wzmacniacz słuchawkowy PreSonus HP4 - 400zł 2009/02/02 01:42 #285305

Wciąż aktualne, również na aukcji z opcją [kup teraz].

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wzmacniacz słuchawkowy PreSonus HP4 - 400zł 2009/05/02 11:48 #294758

Nadal aktualne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator