HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Soundbar albo zestaw 2.1 do 1000zł 2017/11/01 22:51 #439911

WItam wszystkich

Założyłem konto, ponieważ szukam pomocy w polepszeniu dźwięku z telewizora. Budżet jakim dysponuje to 1000zł , jednak jestem gotowy wydać 200-300zł więcej jeśli produkt będzie tego warty. Podobne tematy jakie znajdywałem różnych forach miały po kilka lat, dlatego zdecydowałem się założyć nowy z nadzieją, że być może ktoś poleci mi jakieś nowsze sprzęty niż z 2012-2014 roku. Szukałem głównie soundbarów i wybrałem kilka modeli, zarówno do 600zł jak i do 1200zł, które zaraz wymienię. Chętnie poznam opinie czy warto i w który najlepiej zainwestować. Wydaje mi się, że przy takim zakupie wypada szukać Soundbara wyposażonego w dodatkowy subowoofer, choć niestety sam nie testowałem, ale jednak dodatkowy głośnik do tonów niskich powinien dać lepszy efekt niż sama listwa. Pokój jest mały i układ kanapy oraz telewizora na tyle niekorzystny, że wszystko jest przy ścianie, także zestaw 5.1 odpada. Zacząłem jednak zastanawiać się nad zestawem 2.1, ale czy w kwocie 1000-1200zł znajdzie się coś solidnego i wartego uwagi? Nadmienie jeszcze, że szafka, na której mam telewizor jest na tyle mała, że nie ma szans by głośniki zmieściły się gdzieś obok, dlatego właśnie soundbar z racji swoich rozmiarów byłby idealny. Oczywiście głośniki mogą stać na ziemi ale nie wiem czy dzwięk będzie się wtedy dobrze rozchodził, bo za 1200zł nie spodziewam się 2 metrowych kolumn :). Dlatego właśnie proszę o opinie sugestie co polecacie i czy lepiej zagra w tej cenie droższy soundbar czy tańsze kino 2.1.



Telewizor: SAMSUNG UE40H6400

Pokój: 10m2
odległości od TV: ok. 2.5 metra



Soundbary warte uwagi jakie znalazłem:


Philips HTL2183B
LG LAS450H
Bose Solo 5
Sony HT-CT380
JBL SB250

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator