HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Bardzo proszę o pomoc 2017/07/26 13:05 #438793

  • kuredhivaru
  • kuredhivaru Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam serdecznie , pewnie męczę niektórych swoim pytaniem ale poproszę o odpowiedz jedną osobe , cierpliwą i znającą się na rzeczy . Czy ktoś orientuje się jakie są różnice między amplitunerami ARCAM ????? Chodzi mi o różnice między modelami , 360 , 380 , 390 , 400 i 450 ? proszę o pomoc , czy ktoś może mi to wyjaśnić w kilku słowach ? z góry bardzo dziękuję za cierpliwość i odpowiedz . Może też ktoś z was wie gdzie szukać tych produktów używanych pomijając olx i allegro ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bardzo proszę o pomoc 2017/07/26 14:53 #438795

Część modeli (AVR390 i AVR450) to nowe wersje poprzednich modeli ale skoro AVR400 jest za drogi to oba są raczej poza zasięgiem finansowym. AVR360 nie obsłuży całego zestawu, który będzie miał 4 ohmy, a wybrałeś B&W CM8 które właśnie tyle mają (a nawet mniej) i reszta kolumn do kompletu, która też powinna być z tej samej serii, też będzie miała zbliżoną wartość minimów impedancji. AVR360 po prostu się wyłączy, tak jak to zrobił podczas pomiarów robionych przez Audio. Nie wiem jak się sprawy mają z AVR380 bo choć z tyłu podano maksymalny pobór na 1,5kW (czyli dosyć sporo) to jednak przy gniazdach jest stosowny napis o rekomendowanych 8ohmach. Może najpierw warto posłuchać CM8 i przekonać się czy na pewno warto je mieć. Było by łatwiej i taniej dobrać amplituner gdybyś wybrał kolumny brzydsze ... eee tzn. o łagodniejszych wymaganiach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator