HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Zestaw na początek do 6000zł 2018/03/22 22:16 #442488

Ads, Ty nie masz argumentow i wkladasz swoje slowa w moje usta.Chlopie, majac 10 tysiecy do wydania,mozna pominac wszystkie komisy i handlarzy aukcyjnych i kupic sprzety od melomanow/audiofili.Mozna pojechac po taki sprzet na drugi koniec Polski.Mozna zorganizowac odsluch.Wszystko mozna.
Ale jak ktos nie ma czasu na pierdoly, kupuje elementy online.A jak nie pasuje ktorys to go zmienia, czesto bez straty pieniedzy.

Ads, jesteś świezakiem a strugasz znawce, a nie masz bladego pojecia o audio.

Argument to jest coś, co ma sens.A nie byle szczochy.

Najwiecej sensu mialo Twoje zdanie o sprzecie poekspozycyjnym.Tyle tylko, ze czesto takie sprzety sa z lekkim defektem obudowy.A cena niekoniecznie oddaje oplacalnosc zakupu nadszarpnietej sylwetki.Dla przykladu moge powiedziec, ze kupilem kiedys kolumny z obitym rogiem za 50% ceny nowych,powystawowe.Gdyby kolumny mialy fornirowane okleiny to by sie raczej nie oplacalo.A, ze nie byly to jakies piekne stolarki to je kupilem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kubica support!

Re:Zestaw na początek do 6000zł 2018/03/22 22:43 #442493

Gawron___m napisał:
Argument to jest coś, co ma sens.A nie byle szczochy.


Toś kpie podsumował całą, własną działalność na tym forum! Celnie!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Zestaw na początek do 6000zł 2018/03/23 03:34 #442494

emboy napisał:

Gawron___m napisał: Argument to jest coś, co ma sens.A nie byle szczochy.

Toś kpie podsumował całą, własną działalność na tym forum! Celnie!
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

"kpie"?
To w ojczystym jezyku czy w jakim?

To jest wlasnie argument bez pokrycia co o mnie napisales.Czyli brak argumentu.Zarejestrowales sie na tym forum kilka lat pozniej ode mnie wiec, nie znasz calej mojej "dzialalnosci" na tym forum.Innymi slowy wpadles, zwyzywales i sie zblazniles.Nastepnym razem zadbaj by nie byly to szczochy.

Wyslane z komórki pod schodami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kubica support!
Ostatnia edycja: przez Gawron___m.

Re:Zestaw na początek do 6000zł 2018/03/23 10:15 #442501

@Gawron - weź ty przewietrz w tej komórce pod schodami, bo mnie się wydaje żeś przyczadział.. albo butów tam nie wstawiaj.

Ostatni raz powrórzę: Kolega chce kupić swój pierwszy zestaw stereo, nie ma pojęcia co chce kupić i co mu się podoba, a ty mu radzisz jechać na 2 koniec polski po sprzęt od melomana za 10k - już pomijam fakt że kolega ma 6k i 8k do wydania a nie 10k. Gratuluję!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Zestaw na początek do 6000zł 2018/03/23 10:53 #442503

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Kolega (nie)sympatyczny Gawron, przylatuje tu sobie po-krakać, myśli przy tym, że udanie naśladuje nieobecnego Patricka.
Tyle tylko, że to nie ta klasa, nie ta wiedza, nie to doświadczenie.
Nie reagujcie więc na prostackie zaczepki.
Nie "dożywiany" pokrzyczy, pokrzyczy i odleci w niebyt.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Zestaw na początek do 6000zł 2018/03/23 13:11 #442510

Ads- tak najlepiej niech kupi amplituner w komisie LOL.

Iro niesympatyczny byles Ty.Doczepiles sie kabli sieciowych.Chciales byc madrzejszy od branzy audio, ale nie wyszlo.
Jesli Twoim zdaniem nasladuje Patricka, to chyba jednak nie tak zle, skoro znalazles podobienstwa czy tez skojarzyles nasladownictwo :D, LOL.Przeczysz sam sobie we wlasnym zdaniu.Sluchasz tyle lat i nie rozwinales intelektu?A moze to juz Twoj max?

A gdybys miał wiecej oleju w głowie, domyslil bys sie, ze NFB7 kupilem z polecenia Patricka,Accu z polecenia Patricka.Laczowke xlr kupilem od Patricka.

Powiem Tobie tak Iro, ja nie mam doswiedczenia az tak duzego jak Patrick, ale Ty nie masz tego za duzo tez.W roku 2004 byli na tym forum konkretni ludzie.Teraz zostali tylko tacy twardziele, co formuja sie grupki wzajemnej adoracji.

Spływa po mnie jak po kaczce.

Edit;
Nie jestes kompatybilny ze streamingiem plikow???Hahahahaha.Nie tylko z tym jak sie okazalo.Okablowanie tez Ci wadzi.Niech MOC!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kubica support!
Ostatnia edycja: przez Gawron___m.

Re:Zestaw na początek do 6000zł 2018/03/23 13:56 #442514

Jak kolega pójdzie do komisu przesłucha 5 zestawów i spodoba mu się najbardziej ampituner av ... to świetnie zaoszczędzi pieniądze..

Gawron - to ma się jemu podobać nie tobie. Tak samo z kablami jak ktoś widzi sens why not?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw na początek do 6000zł 2018/03/23 14:48 #442522

Ads, brzmisz jakbys byl wlascicielem komisu i zainwestowal spora czesc kapitalu w amplitunery :D.Teraz dolby atmos w modzie i trzeba wyprzedac stare smieci??

Zrozum człowieku, ze amplitunery nie graja z powodu swojej budowy i zenujacej sekcji pre.Sa wyjatki jak Arcam czy Anthem, Primare ip.
Ludzie pomijaja sekcje pre nawet w drogich sprzetach, bo brzmi lepiej z regulowanego zrodla np.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kubica support!

Re:Zestaw na początek do 6000zł 2018/03/23 15:30 #442526

Coś ty się kutwa Gawron czepił tego amplitunera? Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną....

Ja już wymiekam z tym człowiekiem? A może to jakas inna forma życia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw na początek do 6000zł 2018/03/23 16:24 #442528


Stary, zaznaczylem dla Ciebie co pisales post wcześniej bo juz nie pamietasz.Lansujesz tylko i wylacznie amplitunery do muzyki.Nigdy sie z tym nie zgodze.

Ryjesz jak zdarta płyta, amplituner,amplituner,amplituner,amplituner,amplituner,amplituner.....
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kubica support!
Ostatnia edycja: przez Gawron___m.

Re:Zestaw na początek do 6000zł 2018/03/23 18:13 #442535

@Gawron - weź przeczytaj to zdanie 5 razy... prześpij się z tym myśleniem i jutro pogadamy..

Czy jeszcze ktoś widzi w cytowanym przez Gawrona moim zdaniu że polecam amplituner? Może coś kurde jednak zemną nie tak jest.

Przestań już pitolić bo skutecznie potwierdzasz że słuchanie muzyki jest szkodliwe dla mózgu... a może izolacja z twoich przewodów zasilających jakaś rakotwórcza ... badałeś się ostatnio?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator