HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Mirage Omni 350, Dali ikon 6 czy TDL RTL3 2017/12/09 14:06 #440659

Witam,
które z kolumn podłogowych zagrają lepiej z Rotelem RA-935BX . Pokój 20m muzyka, jazz, blues, rock ogólnie gitarowa ale nia palenie gitar a klimat stevie ray vaughan-a
Mirage Omni 350 /czy ktroś je słyszał nic nie ma na polskich forach/ lub Dali ikon 6
dzięuje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ten30.

Mirage Omni 350, Dali ikon 6 czy TDL RTL3 2017/12/11 13:22 #440864

Pytanie nie które zagrają lepiej z Rotelem tylko które zagrają tak żeby Ci się podobało. Tego niestety nie jesteśmy w stanie rozstrzygnąć bo po pierwsze nie określiłeś żadnych wymagań co do dźwięku, a po drugie te trzy modele kolumn są zupełnie od siebie różne jeśli chodzi o ogólną koncepcję budowy. Mirage wpadło na pomysł grania w sufit, dali to typowy 2,5-drożny basreflex, a TDL RTL3 to linia transmisyjna. Weź wzmacniacz do ręki, jedź do sprzedającego, podłącz, posłuchaj i w kwadrans wiesz czy to jest TWOJE granie. Kupowanie kolumn w ciemno to małe szanse na powodzenie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Mirage Omni 350, Dali ikon 6 czy TDL RTL3 2017/12/11 13:47 #440865

John 1.5 V napisał: Pytanie nie które zagrają lepiej z Rotelem tylko które zagrają tak żeby Ci się podobało. Tego niestety nie jesteśmy w stanie rozstrzygnąć bo po pierwsze nie określiłeś żadnych wymagań co do dźwięku, a po drugie te trzy modele kolumn są zupełnie od siebie różne jeśli chodzi o ogólną koncepcję budowy. Mirage wpadło na pomysł grania w sufit, dali to typowy 2,5-drożny basreflex, a TDL RTL3 to linia transmisyjna. Weź wzmacniacz do ręki, jedź do sprzedającego, podłącz, posłuchaj i w kwadrans wiesz czy to jest TWOJE granie. Kupowanie kolumn w ciemno to małe szanse na powodzenie.

Rodzaj muzyki i pomieszczenie napisałem.
Co do tego że wzmak pod pache i lecieć testować masz w 100% rację.

Chodziło mi bardziej czy jest jakiś "pewny" zestaw Rotela ktory zawsze zagra dobrze / jest to umowne/ pasuje z pewnym zestawem kolumn.

Na zasadzie ze Jenna Jameson nie wystąpi w filmie razem z Ryśkiem z klanu.

Pytałem się też dlatego że rozstrzał w kilometrach jest duży

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator