HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jaki Cd do Nada c 372 2017/06/12 20:38 #438272

Witam...
Szukam Cd do wyzej wymienionego wzmacniacza.
Warto do kompletu Nada? Jaki model wchodzi w gre?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Cd do Nada c 372 2017/06/17 12:36 #438304

Dzień dobry.
Oczywiście że warto wybrać odtwarzacz NAD. Poza względami wizualnymi, to bardzo dobrze grające odtwarzacze. Na pewno najlepszym rozwiązaniem do Twojego systemu będzie NAD C546 BEE . To równo grający odtwarzacz, gwarantujący szybkie, dynamiczny i analityczny dźwięk bez wyraźnych podbarwień.
Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Jaki Cd do Nada c 372 2017/06/20 21:37 #438343

Wzmacniacz gra z kolumnami Magnat Quantum 908 audio.com.pl/testy/stereo/zespoly-glosni...4-magnat-quantum-908
i zmodyfikowanym cd Marantz 67 (se?) nie mam pojecia... moge przeslac zdjecie jak to wyglada w srodku:)
Posiadam tez Rotela 965 bx le www.audioreview.com/cat/digital-sources/..._117097_1586crx.aspx
Jednak z rotelem bas sie rozlazi pierwszy raz slysze cos takiego:) przy innych kolumnach nie bylo tego problemu np z Kef 105/3.
Po podlaczeniu Marantza bas nabiera kontur jest sprezysty, fakt jest go sporo ale nie przeszkadza:) nie rozlazi sie. Gora i srodek ok... jest jakos zadziwiajaco cieplo co mnie troche dziwi(wzmacniacz?). Pozbylem sie Marantza pm 75:( i nie moge zrobic porownania z innym wzmacniaczem. Zakladajac ze kolumny so ok... co do nich podpiac? Zerkniecie na poziom modyfikacji tego marantza? Gra zadziwiajaco dobrze... Bawilem tez sie zworkami w Nadzie... efekty rozne, jednak zostawilem orginalna zwore a sprawdzalem melodike, wireworld oasis 7. Pozdrawiam:")

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator