HFM

artykulyskrot3

Takumi Maestro

news122016 001
W ofercie należącej do firmy Combak japońskiej marki Hijiri pojawił się high-endowy przewód zasilający. Hijiri Takumi Maestro jest kierowany do najbardziej wymagającej
i, co tu kryć, zamożnej klienteli.

Wykorzystywane w Takumi Maestro przewodniki powstają ze specjalnie wytworzonej miedzi o bardzo długich kryształach. Jest ona odlewana, a nie wyciągana na zimno, a następnie poddawana powolnemu schładzaniu. Dzięki tym procesom ma zachowywać optymalne własności przewodzące. Gotowe przewody trafiają do firmy Combak, gdzie są ręcznie skręcane. Następnie nakłada się dielektryk. Producent informuje, że wykonanie gotowego odcinka zajmuje wyszkolonemu technikowi ponad 40 godzin. Takumi Maestro są fabrycznie konfekcjonowane wtyczkami Wattgate. W wersji europejskiej jest to schuko 390iRH. Od strony urządzenia montowany jest typ 350iRH Rhodium.

Najnowszy przewód zasilający Hijiri jest już dostępny w Polsce. Odcinek 1,5 m kosztuje 19990 zł; 2 m – 21990 zł; 2,5 m – 23990 zł, a 3 m – 25990 zł. Inne długości są wytwarzane na indywidualne zamówienie.