HFM

artykulylista3

 

McIntosh C53 - Wyróżnienie roku 2021

nagrodyroku2021 046

 

 
McIntosh C53 to rozbudowany przedwzmacniacz tranzystorowy z wejściami liniowymi, phono MM i MC, cyfrowymi oraz mnogością wyjść.test: 12/2020, cena: 37500 zł

Możliwości konfiguracji są przebogate, włączając wejście HDMI do podłączenia dźwięku z telewizora. To jedna z funkcji wymiennego modułu DA-2, który konwertuje sygnał DSD do 512 oraz PCM 32 bity/384 kHz na wejściu USB. Listę uzupełnia interfejs MCT, pozwalający na podłączenie firmowego transportu i transfer sygnału SACD.
Wszystkie zaawansowane funkcje i nowoczesne układy elektroniczne skrywa duża obudowa, utrzymana w unikalnej stylistyce McIntosha. Podświetlone wskaźniki wychyłowe, klasyczne gałki i czytelny display sprzyjają kontemplowaniu charakterystycznego wyglądu. A jakość brzmienia angażuje w kontemplowanie muzyki.
To na niej skupia się cała uwaga C53. Preamp nie sili się na efekciarstwo; zamiast niego proponuje dźwięk zrównoważony tonalnie, czysty, płynny, a przy tym dynamiczny. Taki, który najlepiej wydobędzie zalety realizacji, błyskotliwość aranżacji i maestrię wykonania.