fbpx

HFM

Audio-Technica ATH-CK3TW - Nagroda roku 2021

011 059 Nagrody roku 2021 Strona 45 Obraz 0001

 

 


ATH-CK3TW są najtańszymi w pełni bezprzewodowymi słuchawkami w katalogu Audio-Techniki. Potraktowanie ich obecności w katalogu wzruszeniem ramion będzie jednak dużym błędem.

test: 10/2020, cena: 399 złW niewielkich, leciusieńkich obudowach zamknięto 5,8-mm przetworniki, najnowszy układ Bluetooth 5.0 z kodekiem aptX, wydajne akumulatory i sterujące całością wygodne panele dotykowe. Dzięki znikomej masie słuchawki nadzwyczaj stabilnie siedzą w uszach i nie przenoszą odgłosów stąpania po podłożu.
Od strony użytkowej japońskie pchełki prezentują się bez zarzutu, jednak ich największym atutem pozostaje brzmienie. Jego podstawą jest głęboki, naturalny i wolny od podkolorowań bas, który zupełnie nie pasuje do niewielkiego rozmiaru słuchawek. W połączeniu z czystą i plastyczną średnicą oraz rozświetlonymi wysokimi tonami z nawet mało wciągających nagrań potrafi wykrzesać emocje. Słuchawki Audio-Techniki wyróżnia także świetna stereofonia, charakterem i rozmiarami przywodząca na myśl konstrukcje nauszne.
W swojej cenie ATH-CK3TW są po prostu sensacją. Czarnym koniem, który może zostawić w polu znacznie droższych konkurentów.

Komentarze  

0 #1 Adam__ 2021-05-19 00:06
Najnowszy standard Bluetooth to 5.2, z którymi już są prezentowane nowe słuchawki, standardowy kodek Qualcomma aptX też nie jest pierwszej młodości
Cytować | Zgłoś administratorowi