fbpx

HFM

Sennheiser IE 80S BT Wireless - Nagrody roku - słuchawki douszne/dokanałowe

047 079 Hifi 01 2020 0037Sennheiser jest jednym z najbardziej doświadczonych producentów słuchawek na świecie. Poza bogatą ofertą, dopasowaną do potrzeb różnych grup użytkowników, nauszniki z Wedemark wyróżniają jeszcze niewygórowane ceny. Jeżeli więc za douszne pchełki Sennheisera przyjdzie zapłacić 2000 złotych, to można założyć, że będą to dobrze wydane pieniądze.

test: 12/2019,
cena: 2099 zł

Z takim właśnie przypadkiem mamy do czynienia. Douszne IE 80S BT to bezprzewodowa wersja udanych IE 80S. Od kablowych kuzynów wzięto obudowy z przetwornikami, a następnie zaprojektowano dla nich układy łączności bezprzewodowej wraz z przetwornikiem c/a, opartym na kości AKM. Rezultat można określić jednym słowem: rewelacja. Własności brzmieniowe dousznych Sennheiserów w niczym nie przypominają typowych pchełek. Szeroka scena, wykraczająca poza głowę słuchacza, mogłaby być dumą niejednej konstrukcji nausznej. Definicja planów przestrzennych wyznacza poziom unikalny wśród dokanałówek. Do tego dźwięk jest wyrównany w całym paśmie i opiera się na mocnym, punktualnym basie. Każdy użytkownik niedrogich słuchawek dousznych, który choć przez chwilę posłucha Sennheiserów IE 80S BT, może dojść do wniosku, że tracił najlepsze lata swojego życia. Albo że najlepsze dopiero przed nim.

nagroda2020
Źródło: HFM 01/2020 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze  

-1 #1 Tomasz Sznurski 2020-04-28 15:28
Są lekkie i kompaktowe, można je złożyć, gdy nie są używane i łatwo schować w futerale albo torbie. Technologia Dual Noise Sensor ma dwa mikrofony na powierzchni słuchawek, kóre wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest hałas podczas lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze. Wytłumiają one otaczający Nas hałas - dzięki temu możesz słuchać muzyki w najwyższej jakości bez zakłóceń. Prawdziwie naturalny dźwięk słuchając dźwięku o wysokiej rozdzielczości w jakości udoskonalonej niż na płycie CD, można poczuć się jak w studiu. Bardzo fajne słuchawki! Gorąco polecam tinyurl.com/y8rq49or
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #2 Maciej Stryjecki 2020-04-29 13:37
Zatwierdzam ten temat, ale obserwuje ostatnio wiele podobnych, dotyczących Sony. Oczywiście, to może być przypadek. Tutaj, jak i w komentarzach, gdzie stanowi to 50% ruchu. Wobec tego, jeżeli to dzieło jakiejś agencji PR obsługującej Sony, albo inna forma "marketingu", to przedstawię mój skromy punkt widzenia. Wiem, że Sony to uznana marka ze wspaniałą historią. Wiem też, że ostatnio boryka się z problemami i rozumiem poszukiwanie nowych form dotarcia do klienta. Ale też wiem, że Sony zawsze stawiało na prestiż, nawet wtedy, gdy niekoniecznie znajdowało to odzwiezciedlenie w jakości produktów. Tak czy owak firma Sony powinna dbać o prestiż również w formach komunikacji z rynkiem i mediami, a metoda "siania" na forach internetowych polegająca na "niby-poradzie", gdzie najpierw produkt jest przedstawiany jako wybitny, a potem "co myslicie" jest naiwna i większość myslących ludzi odbierze ją z politowaniem. A chyba nie o to chodzi w budowaniu wizerunku marki.
Cytować | Zgłoś administratorowi