fbpx

HFM

artykulylista3

 

Denon AH-D1100

48-56 ks2012 DenonAH-D1100Ludzie, którzy zaprojektowali opakowanie AH-D1100, powinni zostać zatrudnieni do pomocy przy budowie parkingów w Warszawie. Z takimi zdolnościami uda im się upakować trzy samochody na jednym standardowym miejscu.

Nauszniki wyglądają całkiem poważnie – w końcu to produkt w cenie około 800 zł. Niewykluczone, że koncerny zrobiły badania rynku, aby dowiedzieć się,

ile pieniędzy na słuchawki jest w stanie przeznaczyć świeżo upieczony właściciel iPhone’a i wyszło im coś między 800 a 1000 zł. Jaka by jednak nie była geneza narodzin tych słuchawek, wyglądają elegancko i dobrze leżą na głowie.
Wewnętrzny element pałąka i muszle wykonano z metalu. Przewody wyprowadzono z obu nauszników. Mamy do dyspozycji 1,5 metra, a w opakowaniu znajdziemy przedłużacz dodający do tego kolejne 3,5 metra. Duże muszle z łatwością obejmują małżowiny, dzięki czemu komfort użytkowania można ocenić wysoko. Izolacja od dźwięków otoczenia również jest zadowalająca. Regulacja rozmiarów pałąka – w porządku. Jedyne, do czego można się przyczepić, to trzeszczenie pojawiające się przy kręceniu głową na boki. Możliwe jednak, że testowany egzemplarz nie miał nawet czasu się wyrobić i dotrzeć.

Brzmienie
AH-D1100 trochę kombinują. Niskie tony są podkreślone, choć na szczęście nie oderwane od reszty pasma. Udało się w miarę bezboleśnie połączyć je ze średnicą. Bas może robić wrażenie przez kilka pierwszych minut, ale potem mamy ochotę trochę go przykręcić.

Nie ma tu jednak takich przełączników, jak w Custom One Pro, więc albo takie granie nam się podoba, albo nie. Jeśli lubicie słuchać muzyki z subwooferem odkręconym na maksa, wypróbujcie AH-D1100.

 

48-56 ks2012 DenonAH-D1100 T

Źródło: Słuchawki - Katalog testów 2013

Pobierz ten artykuł jako PDF

Reklama

Komentarze  

0 #1 Rafał Wu 2017-02-27 22:34
Wszystko się zgadza. Słuchawki z nieco męczącym dźwiękiem i trzeszczącymi plastikami. Dostałem je w prezencie, więc nie wyrzucę. Używam je przy koszeniu trawy jako zagłuszacze kosiarki. UWAGA!!! dla potencjalnych klientów NOTORYCZNIE pękają jarzma (widełki) mocujące muszle słuchawek!! to jest wada modelu, koszt naprawy ok 200 zł.

Obecnie eksploatuję z nieskrywaną przyjemnością BEYERDYNAMIC DT 880.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 #2 Smook 2018-07-11 13:07
Panowie i Panie - na to pękanie jest rozwiązanie. Wtedy już nigdy nie pęknie ;) Tylko na allegro.

allegro.pl/.../
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #3 DonBuziallo 2019-02-10 23:01
Tragedia i wielkie rozczarowanie.
Słuchawki brzmią przeciętnie, z niską górą,
kolokwialnie mówiąc: "Zamulają".
Już pierwszego dnia przy ostrożnym użytkowaniu
popękały w kilku miejscach !! (przegrzane tworzywo)
Obecnie są poklejone po kilku złamaniach pałąka
i widełek. Firma DENON bazuje na śmieciowej tandecie
"made in China" !!!!!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi