fbpx

HFM

artykulylista3

 

Sennheiser CX 275s

24-38 ks2012 SennheiserCX275sSennheisery CX 275s skierowano do odbiorców korzystających z przenośnych odtwarzaczy muzyki.

Dotąd więksi gracze na rynku słuchawek dousznych projektowali je tylko z myślą o produktach firmy Apple. Tutaj mamy do czynienia z uniwersalnym modelem, z którego mogą korzystać posiadacze wszystkich liczących się platform: iOS-a, Androida, Windowsa Phone oraz Blackberry.

Producent udostępnia na stronie internetowej listę sprzętu kompatybilnego z tym modelem. Jeżeli zapomnimy sprawdzić tę informację przed wizytą u dystrybutora – nie ma problemu. Poprzez zeskanowanie kodu QR, umieszczonego na opakowaniu, można się upewnić, czy wszystko będzie działać również z naszym telefonem. Oczywiście ze względu na funkcjonalność, model ten wyposażono w pilot z mikrofonem wbudowanym w kabel.
CX 275s to drobne słuchawki dokanałowe. Projektanci postawili na elegancję i wygodę. W pudełku, poza pokrowcem do przechowywania słuchawek i kablem adaptera, znajdziemy zestaw trzech wkładek.

Brzmienie
Dźwięk CX 275s jest bardzo efektowny, choć nie do końca zgodny z ideą wysokiej wierności. Bas został podbity, przez co całokształt stracił na naturalności. Dociążenie niskich tonów sprawia, że wokale brzmią grubiej niż w rzeczywistości, a kobiece głosy wypadają nieco nosowo.
Przeciwwagą dla tej basowej obfitości są detaliczne i konkretne wysokie tony. Góra pasma może czasem zapiszczeć, ale na pewno nie umknie nam żaden szczegół.

Z CX 275s polubi się wiele zielonych robotów i nadgryzionych jabłek, a przede wszystkim – ich właściciele. Słuchawki godne uwagi.

 

24-38 ks2012 SennheiserCX275s T

Źródło: Słuchawki - Katalog testów 2013

Pobierz ten artykuł jako PDF

Reklama