fbpx

HFM

artykulylista3

 

Philips The Pull

14-22 ks2012 PhilipsThePullO’Neill jest znany z produktów związanych ze sportami wyczynowymi. Philips od dłuższego czasu współpracuje z tą kalifornijską marką. The Pull jest kolejnym owocem tej kooperacji.

Kiedy się weźmie słuchawki do ręki, trudno się oprzeć wrażeniu, że ich uszkodzenie graniczy z cudem. Dołożono starań, by amatorzy sportów ekstremalnych nie narzekali na ich wytrzymałość. Wzmocniony przewód wykonano z materiału odpornego na zginanie i wyciąganie. Philips nie chwali się, jakiego surowca użył, jednak wytrzymałość kabla jest imponująca. Wtyczka również wzbudza uznanie rozmiarami i sztywnością. Nie sądzę, by komukolwiek udało się ją uszkodzić, a to jeden z najbardziej awaryjnych elementów pchełek.


Ostatni element to solidne złącze w kształcie procy. W innym modelu Philipsa – nausznym The Snug – zastosowano podobne rozwiązanie. Doświadczenie pokazuje, że nie ma z nim problemu. Z The Pull powinno być podobnie.

Brzmienie
W brzmieniu uwagę zwraca bas. Nie daje o sobie zapomnieć, niezależnie od gatunku muzyki. Niskie tony są głębokie i mięsiste, ale jest ich za dużo.
Atutem słuchawek Philipsa jest klarowna średnica. W aspekcie szczegółowości sporo się dzieje. Znalezienie słuchawek z taką średnicą w tej cenie to trudne zadanie.
Górze pasma udaje się zrównoważyć bas, jednak sama jest trochę sucha i płaska.

Dynamika i przestrzeń zasługują na mocną czwórkę. Gdyby wysokie tony były bardziej kryształowe, mielibyśmy rewelację.
Polecamy te słuchawki wszystkim, którym nie przeszkadza trochę powiększony bas. 129 zł to dobra cena za taki dźwięk.

 

14-22 ks2012 PhilipsThePull T

Źródło: Słuchawki - Katalog testów 2013

Pobierz ten artykuł jako PDF

Reklama