fbpx

HFM

artykulylista3

 

Promocja e-prenumeraty: dostęp do 42 numerów archiwalnych!

hfmbanner5Każdy prenumerator – obecny i ten, który się zdecyduje teraz na wykupienie rocznej, albo półrocznej subskrypcji ma DARMOWY dostęp do WSZYSTKICH numerów archiwalnych (roczniki 2020, 2019, 2018, 2017, 2016).


Wystarczy użyć kodu dostępowego, dla każdego numeru osobno. Klucz generujemy na zasadzie: hifi52019, hifi72018, hifi112017 (hifi + numer, bez spacji). Kod jest ważny do 31 maja. Wartość pełnego pakietu w regularnej cenie wynosi ponad 250 zł.  Krótka instrukcja obsługi: nowi prenumeratorzy najpierw rejestrują się w serwisie, potem wykupują prenumeratę. Starzy nie muszą nic robić na tym etapie. Wszyscy korzystają z archiwum jednakowo. Najpierw wybierają numer, który chcą przeczytać.Potem klikają na „kupuję” (w regularnej cenie) i wtedy pojawia się okienko do wpisania kodu. Po jego wypełnieniu otrzymują automatycznie darmowy dostęp.

 

Numery wykupione ściągamy na nasz smartfon/tablet/komputer. Są gotowe do czytania natychmiast, również offline, podobnie jak aktualny. Możemy je trzymać na dysku, a jeżeli pamięć urządzenia jest zbyt mała, wracać do nich w każdej chwili. Aby korzystać z e-wydania na urządzeniach mobilnych polecamy pobrać aplikację (darmową) w sklepie Google Play, albo Appstore.

 
Link do e-wydania: https://e.hfm.pl/