HFM

Hi-Fi i Muzyka - 01/2023 (290)

okl Hifi 01 2023
Już w sprzedaży

 

Kup wydanie elektroniczne:

kupwydanie

 

 

Numer 01/2023 już jest - zapraszamy do lektury.
e-wydanie html: https://e.hfm.pl/

 

Spis treści:

2 Nowości

 

10 Dziewięć pokoi – relacja Audio Video Show 2022

 

Wystawa Audio Video Show na stałe wpisała się do kalendarza audiofilskich wydarzeń, jednak ostatnie dwa lata pokazały, że w życiu niczego nie można być pewnym.

 

19 Nagrody roku 2023

 

Jeżeli chcecie słuchać muzyki – kupcie sobie dobre stereo. To gwarancja sukcesu, ponieważ idealnie działa tutaj zasada: mniej znaczy więcej. Zamiast kuć sufity i ciągnąć kable przez cały pokój, wybierzcie dwukanałowy wzmacniacz, kolumny i źródło sygnału.
Jakie – podpowiadamy na kolejnych stronach. A żebyście od razu mieli czego słuchać, podsuwamy też trochę płyt. Na pewno będziecie zadowoleni. I teraz już tradycyjnie – najlepsi z najlepszych i asy z klasy, czyli Nagrody Roku 2023

 

 

Muzyka

64 Płyty roku 2022 – klasyka, pop/rock, jazz

 

68 Jerzy Połomski – historia

 

Otoczył dyskrecją własny życiorys. Nie skorzystał z kilku propozycji wydania książki wspomnieniowej. Nie obruszał się na plotki na swój temat i nie wdawał w polemiki, co najwyżej śmiał się w duchu z kłamstw i niedorzeczności. 61 z 89 lat życia spędził na estradzie.

 

74 Płytowe jubileusze – wielkie płyty

 

Co chwila obchodzimy rocznice większych lub mniejszych wydarzeń. Nie inaczej się dzieje w świecie fonografii. Stało się to szczególnie odczuwalne ostatnimi czasy, gdy wychodzi mało naprawdę dobrych płyt. Cóż więc pozostaje?

 

78 Recenzje – klasyka

 

79 Recenzje – jazz

 

80 Recenzje – pop/rock