HFM

Informacje dla użytkowników

Informacje dla użytkowników HFM.pl

Jako zalogowany użytkownik możesz w łatwy sposób komentować zamieszczone na naszej stronie artykuły. W systemie komentarzy zobaczysz także ikonę koperty pocztowej i umieszczony obok niej przycisk subskrybowania komentarzy. System poinformuje Cię wówczas o nowych komentarzach pod wybranym artykułem. Zalogowani użytkownicy mogą także dodawać do swoich komentarzy obrazki z zewnętrznych źródeł (wystarczy podać adres zdjęcia zamieszczonego w sieci) i inne opcje pozwalające na szybszą i wygodniejszą wymianę opinii z innymi użytkownikami. Jako zarejestrowany użytkownik nie musisz też za każdym razem wpisywać kodu zabezpieczającego. Skoro już wiemy, że nie jesteś botem, nie będziemy sprawdzać tego ponownie. Prosimy jednak o przestrzeganie regulaminu, zarówno na forum, jak i w komentarzach.

W lewym pasku, tuż pod panelem logowania, pojawiło się nowe menu. Można dzięki niemu obejrzeć informacje o swoim profilu lub dokonać koniecznych zmian. System umożliwia także zmianę hasła. Wszystko to przebiega na tyle intuicyjnie, że nie powinno wymagać dodatkowych wyjaśnień.

Jeżeli jesteś przedstawicielem dystrybutora, sklepu, agencji prasowej lub innej instytucji i chciałbyś uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych opcji dla użytkowników, takich jak dodawanie własnych artykułów lub edycja własnej podstrony (na przykład strony sklepu), skontaktuj się z administratorem strony: info@hfm.pl, w tytule wiadomości wpisując słowo "Dostęp". Napisz któtko jaką firmę reprezentujesz i jakie uprawnienia chciałbyś otrzymać. Po potwierdzeniu tożsamości Twoje konto zostanie dodane do odpowiedniej grupy użytkowników i w lewym menu zobaczysz nowe pozycje. Wszystkie materiały dodane przez użytkowników są sprawdzane przez administratora, jednak zwykle moderacja nie trwa dłużej, niż 24 godziny.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z logowaniem, dodawaniem komentarzy, hasłami lub dostępem do swojego profilu, napisz do administratora: info@hfm.pl. Prosimy również o zgłaszanie wszelkich przypadków łamania regulaminu, zarówno na forum, jak i w komentarzach.

Życzymy miłego sufrowania po naszym serwisie,

Zespół HFM.pl