HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Chce mi się wzmacniacza - 2019/10/03 20:43 #447324

Rotel RA-972 w stanie "igła" lub "prawie igła", ewentualnie "miętowy" lub "w pobliżu miętowy", ewentualnie gabinetowy lub przynajmniej z przedpokoju owego gabinetu.
Sugestie na temat innych propozycji z okolic tałzena za używkę mile widziane, aczkolwiek uprzedzam, że mogą zostać w moich myślach skwitowane frazą "czy Ciebie już całkiem po...... ?" Tak że, tego, no, luuuz.
Kryteria ?
Moc - przynajmniej 50W/4Ω
Wydajność prądowa - porównywalna ze spawarką ;)
Wygląd - schludny, powściągliwy, estetyczny.
Funkcje pożądane - pilot oblatywacz, pętelka magnetofonowa, dziurka do słuchawek mile widziana, ale nie bezwzględnie wymagana.
Funkcje obojętne - regulacja tonów, loudness, direct i tego typu zbędne duperelki.
Wiek - przynajmniej druga połowa lat '90 lub młodszy
Cechy dyskwalifikujące - japońskość, chyba, że to Rotel albo ... Accuphase B) - oraz szampański kolor, jego nie zdzierżę (tak, wiem, to wyklucza Accu).
Cena - najchętniej ok.800, maks.1200, ale to przy założeniu, że opadnie mi szczęka tudzież inna część się uniesie, wszak jestem też sprzętofilem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Chce mi się wzmacniacza - 2019/10/04 10:21 #447325

wymagania iście Jaśnie Pańskie , nie chcemy obśrupanego :lol: , www.olx.pl/oferta/rotel-ra980bx-stan-ide...2H2Z.html#599a000d12 ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chce mi się wzmacniacza - 2019/10/05 19:23 #447331

Po temacie.
Kupiłem szybko (przed chwilą), tanio (350zł) i bardzo bez szaleństw (RA-935), tak na teraz, aby grało cokolwiek.
Na poważniejsze zakupy przyjdzie czas gdzieś tak za rok ... mam nadzieję.
Co wtedy ? Bo ja wiem, może w końcu jakieś T+A z serii E lub R ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chce mi się wzmacniacza - 2019/10/09 19:51 #447361

Rotel już na półce, stan, prawie igła i to za trzy i pół stówki.
Gra niepokojąco dobrze, przyrost głośności mógłby być tylko nieco wolniejszy, poza tym ... jest dobrze, po prostu dobrze.

Niestety jest mały zgrzyt i zamiast cieszyć się z firmowego zestawienia, cedek postanowił wysiąść, kupiłem laser "oryżinalny" proszę ja was, wymieniam w ciągu 11 i pół minuty, odpalam, dalej to samo. Nie widzi płyty i na dodatek, żeszqrna, szuflada się zacina w połowie. Ech, nic jeno perturbacyje i frasunek.

Dobrze, że miałem jeszcze odnowionego SL-PG380A, ... ale nastrój mi wcięło.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chce mi się wzmacniacza - 2019/10/10 19:12 #447368

Eee, ważne że gra , kolumny zostały te same ? , jak tak to robią dobrą robotę reszta to tylko dodatki żeby było dużo lepiej trza wór kasy , graj i ciułaj złotówki okazji jest mnóstwo , ostatnio widziałem ładnego arcama a85 za 800 zł aż chciałem kupić ale po co następny klamor ,
sam na razie skończyłem zakupy cambridge C640 poszedł do utylizacji zawitał onkyo C7070 , kolumny na ucho skończone (????) zatrzymałem się na głośnikach SB satori mw16p + tw29rn-b

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chce mi się wzmacniacza - 2019/10/10 20:51 #447371

Mój ulubiony Rotel, smacznego ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator