HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Głośnik do Mission M71 lub zamiennik 2016/08/19 20:16 #435037

Jako że jeden z głośników w moich kolumnach Mission M71 niestety się zepsuł, a okoliczni specjaliści rozkładają ręce, chcę kupić drugi identyczny, lub podobny, który nie brzmiałby na tyle inaczej, żeby mi to przeszkadzało. Od razu zaznaczę, że nie jestem zbyt zaawansowanym użytkownikiem takiego sprzętu, stąd mogę nie wiedzieć wielu rzeczy. Chodzi mi po prostu o znalezienie/zaproponowanie miejsca, w którym mogę kupić odpowiedni zamiennik, bo po przekopaniu polskiego internetu w ogóle się na nic nie natknąłem.
Jeśli chodzi o szczegóły to na głośnikach mam dwie naklejki. Na jednej (większej) jest napisane SG14SG04-05, na mniejszej 000812 - 324 i dopisek długopisem litery J.
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, bo nie mam zielonego pojęcia gdzie znaleźć głośnik taki lub inny, który mi się nadawał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Głośnik do Mission M71 lub zamiennik 2016/08/23 11:58 #435056

A próbowałeś się kontaktować z AudioKlanem ? Są dystrybutorem tej marki i to chyba od dłuższego czasu, powinni dać radę ściągnąć taki model głośnika bezpośrednio od producenta, choć obawiam się, że może nie być tanio.

Przejrzałem pobieżnie ibeja ale widzę tylko zestawy naprawcze do innych modeli miissionów, choć warto zaglądać bo zawsze może się pojawić to czego szukasz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator