HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

B&W CDM1 SE 2013/02/03 09:24 #405584

lukag72 napisał: ...na rynkach zachodnich ceny ciekawych modeli poszły średnio o 30-50%...


To prawda i w zwiazku z tym w PeeLowie handlarze jeszcze bardziej winduja ceny :lol: Kidy w Europie dzialo sie dobrze ludziska tam nie przejmowali sie zbytnio i sprzedawali klamoty za bardzo rozsadna kase => te 30-50% taniej + 50-70% dowalki na miejscu dawalo handlarzowi 100% przebitki ale w konfrontacji z debilnymi cenami nowych rzeczy i tak bylo niezle (najlepiej dla handlarza :-D ). Dzisiaj ta "podwyzka" + to co chcialby dalej zarabiac handlarz juz takim wyzwaniem dla nowego sprzetu nie jest chyba ze mowimy o klasycznych klamotach , ktore o ile w ogole maja dzisiaj jakis odpowiednik to kosztuje on taka kase ze... :shock: Teraz mozna juz smialo szukac klamotow SH w PL. Ludzie kasy nie maja a niektorzy handlarze maja zapas sprzetu :idea: => kiepsko biznes sie kreci wiec mozna oczekiwac sytuacji kiedy to w domu bedzie mozna kupic lepiej niz w goscinie. Sytuacja z cenami na sprzet audio (przynajmniej w wiekszosci wypadkow dobrego sprzetu) jest zupelnie odwrotna niz z autami , ktore w PL sa teraz duzo tansze niz w Niemczech => te tansze w Polsce to najczesciej cerowance skladane z 2-3 kupek zlomu przywiezionych zza Odry :mrgreen:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

B&W CDM1 SE 2013/02/03 16:19 #405599

Jest to prawda już dziś na polskim rynku można wyłowić perełki za przyzwoitą cenę, konkurencyjną do cen zachodnich.Jedyną różnicą jest to iż zakupy trzeba dokonywać z głową, bo stan niektórych klamotów ma wiele do życzenia.Bezczelnością bo inaczej się tego nazwać nie da jest to że ktoś sprzedaje swoje śmieci doskonale wiedząc że są uszkodzone, dotyczy to najczęściej kolumny, głupio po zakupie tłumacząc że tak słuchał kilka lat i było ok. Na marginesie jest jeszcze parę cacuszek na zachodzie godnych polowania na nie.I to w dobrej cenie .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

B&W CDM1 SE 2013/02/13 20:20 #405851

Heloł,
Tysiąc pińcet ze stendami, ale czy ten lakier to oryginał?
Cdm-ki albinosy?



Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

B&W CDM1 SE 2013/02/14 08:05 #405854

Fabrycznie na 100% czegos takiego nie bylo chyba ze jakis custom ale na to pewnie jakis kwit by byl...

Wygladaja jak dla mnie niezle , chcialbym zobaczyc jakosc wykonania. Jak ktos tylko "prysnal" na kolorek okleine to efekt chyba powlajacy nie jest ale jak powierzchnia zostala wyprowadzona do gladzi a lakierek to jakis aksamitny polmat to... :wink:

Standy wygladaja solidnie.

Tysiacpincet powiadasz => mysle ze pojda za tysiacdwiesciepindziesiont bo to raczej niesprzedawalny items :-D

Do nowoczesnego wystroju.kurcze moga naprawde fajnie sie wkomponowac...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

B&W CDM1 SE 2013/02/14 18:59 #405860

Dzięki Patrick, w takim razie szukam dalej. :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

B&W CDM1 SE 2013/02/23 21:50 #406195

może masz kogoś w USA :) )

... 35c440c2da

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

B&W CDM1 SE 2013/03/23 17:49 #406487

Niby mam ale tak jakbym nie miał, skomplikowane...
Wciąż chętnie kupię, ale czy ktokolwiek tu w ogóle zagląda?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

B&W CDM1 SE 2013/03/23 18:06 #406488

Zagląda...zagląda tyle że rzadziej niż jakiś czas temu ;-)

pzdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

” Dźwięki nie są od tego by przeszkadzały, są od tego by za nimi tęsknić”
Fismoll

B&W CDM1 SE 2013/03/28 19:01 #406628

Heloł,
Panowie (Patrick!) takie złote jakieś?
Oryginał?

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

B&W CDM1 SE 2013/03/28 23:52 #406641

emboy napisał: takie złote jakieś
Oryginał?


W/g mojej wiedzy nie ale...jest też pewne że nie jestem wszechwiedzący ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Re: B&W CDM1 SE 2013/08/03 17:06 #409975

aktualne wciąż

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re: B&W CDM1 SE 2013/08/03 17:06 #409976

aktualne wciąż

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator