HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Sieciówkę 2008/11/13 18:19 #273006

A może sam spróbujesz zrobić? Mówię całkiem poważnie

Kabelek
www.allegro.pl/item478640521_kab ... 2_5mm.html

Wtyki
www.allegro.pl/item479264582_wty ... zarny.html
www.allegro.pl/item480687700_sch ... owego.html

a tu gotowa sieciówka
www.allegro.pl/item472927303_sie ... _5_mb.html


Chyba, że chcesz lepiej...

Kiedyś sobie taką zrobiłem... i tak mi się spodobała, że sprzedałem poprzednią
Dokładnie taką
www.allegro.pl/item472035064_sie ... wa_wa.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sieciówkę 2008/11/13 19:51 #273028

pszczyna napisał: Za LAPPA to ja dziękuje nie nadaje się nawet do zasilania żelaska


ta sieciówka jest całkiem całkiem, żelazko tez uciagnie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sieciówkę 2008/11/13 19:57 #273029

pszczyna napisał: Za LAPPA to ja dziękuje nie nadaje się nawet do zasilania żelaska


Z zelazkiem sie zgodze => slabo by sie "manewrowalo" :-D

W kwestii zasilania sprzetu ciekawe czym sie tak Koledze "narazil".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Sieciówkę 2008/11/13 20:02 #273033

Lappa poza tym, ze jest ekranowany niewiele wnosi...czasem jeszcze potrafi odchudzić i wyostrzyć....Lappa siedzi w kablach Heliona i najniższych modelach Neela ponoć....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sieciówkę 2008/11/13 20:07 #273035

A co ma "wnosic" ?

Ekran mozna jakos wykorzystac np. przerwac petle masy i co jeszcze?

Generalnie "wic" w tym zeby elastyczny byl bo sie wygodnie uklada. W dobrze zaprojektowanym klamorze siecowka nie wnosi niczego. W kijowym jesli czesc sygnalu po niej biegnie ew. cos moze sie "zadziac".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Sieciówkę 2008/11/13 20:51 #273051

pszczyna napisał: Za LAPPA to ja dziękuje nie nadaje się nawet do zasilania żelaska


Ok, to ile chcesz wydać?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sieciówkę 2008/11/13 21:07 #273060

kup sieciówkę veluma, fajny ten wąż ogrodowy!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sieciówkę 2008/11/13 21:55 #273071

Look , drewniane pudelko i paragon z kasy fiskalej to obok metki z nazwa powaznego producenta podstawa "dobrego brzmienia" sieciowego druta :mrgreen:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Sieciówkę 2008/11/13 22:19 #273082

Was tam mierzi jakiś przewód, ale ja się zastanawiam co to jest żelasko.

Pszczyna-cóż ci nie odpowiada w brzmieniu twojego systemu? Jakich cech oczekujesz?(no i właśnie, czym ci lapp zaszkodził?)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sieciówkę 2008/11/13 23:49 #273104

patyk nie ładnie tak małym druczkiem!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sieciówkę 2008/11/14 16:42 #273217

Ok.
Pamiętaj, że 14 ma beznadziejne wtyczki- do wymiany (przynajmniej starsza wersja). Podobnie diamondback. Reszta, nie wiem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sieciówkę 2008/11/14 18:01 #273221

smykus napisał: Ok.
Pamiętaj, że 14 ma beznadziejne wtyczki- do wymiany (przynajmniej starsza wersja). Podobnie diamondback. Reszta, nie wiem


Nie samą wtyczką kabel żyje ;) A co ma nie tak z wtykami diamondback z przeźroczystymi pozłacanymi wtykami ? :shock:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sieciówkę 2008/11/14 19:00 #273230

Że wtyk IEC nie trzyma się pewnie w sprzęcie. Natomiast nie mam nic do sieciówki zarówno NEELa jak i Shunyaty. Sam mam 14 ale nieszczęsnego schurtera wymieniłem na wattgate

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sieciówkę 2008/11/14 19:07 #273231

smykus napisał: Że wtyk IEC nie trzyma się pewnie w sprzęcie. Natomiast nie mam nic do sieciówki zarówno NEELa jak i Shunyaty. Sam mam 14 ale nieszczęsnego schurtera wymieniłem na wattgate

Schurter jest w nowych sieciówkach Shunyata Diamondback, ten przeźroczysty to jakiś ich własny odlew :lol: , trzyma się bardzo dobrze w gnieździe listwy sieciowej Furutecha, co do wtyków Neela to racja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sieciówkę 2008/11/14 19:33 #273239

zyzio napisał:

smykus napisał: Że wtyk IEC nie trzyma się pewnie w sprzęcie. Natomiast nie mam nic do sieciówki zarówno NEELa jak i Shunyaty. Sam mam 14 ale nieszczęsnego schurtera wymieniłem na wattgate

Schurter jest w nowych sieciówkach Shunyata Diamondback, ten przeźroczysty to jakiś ich własny odlew :lol: , trzyma się bardzo dobrze w gnieździe listwy sieciowej Furutecha, co do wtyków Neela to racja.


Mówiłem o schurterze w NEELu natomiast ten dziwny wtyk w diamondback też niespecjalnie trzymał. Nie wiem, może w listwie Furutecha siedzi aż miło, w krellu niespecjalnie

Wersja diamonbacka dokładnie taka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator