HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

GlassBox - A Nonesuch Retrospective 2018/06/12 18:39 #443353

  • Iro
  • Iro Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Sprzedam, lub zamienię (na inny ciekawy box, inne opcje zamiany również możliwe)
Dokładnie taki sam jak tu:
www.discogs.com/sell/item/668481535

Po ewentualne szczegóły proszę o kontakt via PW

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
Ostatnia edycja: przez Iro.

GlassBox - A Nonesuch Retrospective 2018/06/13 15:00 #443354

Nie "szkoda" Ci Irek pozbywać się tego zestawu nagrań?
Zdaję sobie sprawę, że muzyka Philipa Glassa, to taki "pop-minimalizm", ale jeśli "wstrzelić się z odsłuchem", jest b. wdzięczna.
Czy mogę zapytać ile pieniędzy życzysz sobie za to pudełko?
Być może skusiłbym się na zakup; zakup, ponieważ nie mam aktualnie nic na zamianę (z wyjątkiem niemuzycznej sprawy, czyli "Czarnego Boxu" defałde z filmami Ingmara Bergmana):

sklep.gutekfilm.pl/produkt/bergman-czarny-box-5-dvd.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GlassBox - A Nonesuch Retrospective 2018/06/13 19:22 #443357

  • Iro
  • Iro Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Hmmm, może i trochę "szkoda". Problem mam z nim taki, że kilka ostatnich prób sięgnięcia po ten zestaw muzyki (jednak przecież zacnej i genialnie brzmiącej) skończyło się właśnie "nie wstrzeleniem z odsłuchem".
Pomyślałem więc, że może komuś bardziej się przyda.
No dobra nie napisałeś Tomku na PW więc i ja tutaj opowiem o ewentualnych "szczegółach".
Moja cena (jednak niższa od tych co większość sobie na discogs winszuje) = 250 zł. (koszt przesyłki biorę na siebie)
Całość jest w stanie właściwie takim jakim go nabyłem jako brand new, żadna z płyt nie była w odtwarzaczu więcej niż 3 (może w porywach 4) razy.
...i jedno "ale". Książeczka jest "straśnie wypaśna", na grubym papierze kredowym sporządzona i z mnóstwem informacji "ale" za pierwszym razem gdy po nią sięgnąłem, zbyt szeroko otworzyłem i skutkiem tego kilka pierwszych stron ....no jest po prostu "luzem".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

GlassBox - A Nonesuch Retrospective 2018/06/19 16:51 #443396

  • Iro
  • Iro Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Nieaktualne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator