HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Acoustic Energy Aegis Neo 3 2008/11/06 15:06 #271947

sprzedam kolumny Acoustic Energy Aegis Neo 3 - brązowe, zakupione w hi-end corner w Poznaniu kilka miesiecy temu. jest gwarancja (bez paragonu - sprzet byl brany w rozliczeniu za inny sprzet jednak sama gwarancja wystarczy do ewentualnej - odpukac - reklamacji) oryginalne opakowanie, sa kolce.

Stan bardzo dobry oczywiscie, z wyjatkiem maskownic, ktore maja wylamane kilka kolkow mocujacych. Nie dlatego, ze zle sie z nimi obchodzilem, ale dlatego, ze sa bardzo podatne na uszkodzenie (jeden byl juz wylamany od nowosci). Poza tym stan kolumn bez zastrzezen.

Preferowany odbior osobisty ze wzgledu na wage i koszty wysylki. Wysylka tylko kurierem.

Cena: 1450 pln plus koszty wysylki (cena nowych 2950)

Kontakt: PW lub zentaur@wp.pl

dokladniejszy opis kolumn oraz zdjecia w pozniejszym terminie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Acoustic Energy Aegis Neo 3 2008/11/07 23:19 #272150

zdjęcia:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Acoustic Energy Aegis Neo 3 2008/11/08 10:35 #272165

Cena jak zwykle bajka. Czy to już jest TEN moment na sprzęt "docelowy"?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Acoustic Energy Aegis Neo 3 2008/11/08 15:35 #272210

a czy jest cos takiego jak sprzet docelowy?:) miales chyba na mysli sprzet ktory dluzej pogra... jesli tak, to mam nadzieje ze nastepny zakup wlasnie dluzej zagosci u mnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Acoustic Energy Aegis Neo 3 2008/11/08 15:41 #272211

=> Zentaur
Strasznie duzo tracisz na takich nietrafionych zakupach.....ale ceny dajesz normalne, zero dymanka klienta, jeszcze po nogach powinien Cię całować :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Acoustic Energy Aegis Neo 3 2008/11/08 15:46 #272213

zentaur napisał: a czy jest cos takiego jak sprzet docelowy?:) miales chyba na mysli sprzet ktory dluzej pogra... jesli tak, to mam nadzieje ze nastepny zakup wlasnie dluzej zagosci u mnie.


Dlatego docelowy, celowo ubrany był w cudzysłów :)
Będzie Naim czy coś innego?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Acoustic Energy Aegis Neo 3 2008/11/08 15:50 #272215

zyzio napisał: => Zentaur
Strasznie duzo tracisz na takich nietrafionych zakupach.....ale ceny dajesz normalne, zero dymanka klienta, jeszcze po nogach powinien Cię całować :wink:


Jak to nie dyma? 1500 to rozbój w biały dzień. Powinien sprzedać za 300 zł
To co w takim razie powiedzieć o cenie sklepowej? 2950... tam to dopiero dymają

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Acoustic Energy Aegis Neo 3 2008/11/08 16:51 #272237

smykus napisał:

zyzio napisał: => Zentaur
Strasznie duzo tracisz na takich nietrafionych zakupach.....ale ceny dajesz normalne, zero dymanka klienta, jeszcze po nogach powinien Cię całować :wink:


Jak to nie dyma? 1500 to rozbój w biały dzień. Powinien sprzedać za 300 zł
To co w takim razie powiedzieć o cenie sklepowej? 2950... tam to dopiero dymają

Nie kupił za 2950 zł to po pierwsze, zawsze jest jakiś rabat, a nie dyma bo niejeden handlarzyna życzyłby sobie 2200-2500 zł :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Acoustic Energy Aegis Neo 3 2008/11/08 17:11 #272240

zyzio napisał:
, a nie dyma bo niejeden handlarzyna życzyłby sobie 2200-2500 zł :wink:


Takie prawo handlu. Sprzedaje za cenę jaką sobie zażyczy. Zyzio to ile warte są takie kolumny? Ile warto dać, żeby nie zostać "wydymanym"?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Acoustic Energy Aegis Neo 3 2008/11/08 17:24 #272241

smykus napisał:

zyzio napisał:
, a nie dyma bo niejeden handlarzyna życzyłby sobie 2200-2500 zł :wink:


Takie prawo handlu. Sprzedaje za cenę jaką sobie zażyczy. Zyzio to ile warte są takie kolumny? Ile warto dać, żeby nie zostać "wydymanym"?

A jakie to ma znaczenie w kontekście tego wątku :? ja też daję się dymać, ale widzę że nadal nie rozumiesz o co mi chodzi :?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Acoustic Energy Aegis Neo 3 2008/11/08 18:00 #272243

zyzio napisał:

smykus napisał:

zyzio napisał:
, a nie dyma bo niejeden handlarzyna życzyłby sobie 2200-2500 zł :wink:


Takie prawo handlu. Sprzedaje za cenę jaką sobie zażyczy. Zyzio to ile warte są takie kolumny? Ile warto dać, żeby nie zostać "wydymanym"?

A jakie to ma znaczenie w kontekście tego wątku :? ja też daję się dymać, ale widzę że nadal nie rozumiesz o co mi chodzi :?


Pewnie, że nie rozumiem
Piszesz, że 1450 jest ok, ale już 2200 nie jest w porządku. Zatem gdzie jest granica?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Acoustic Energy Aegis Neo 3 2008/11/08 18:04 #272244

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
:arrow: zyziu

niestety, niestety, niestety - wygląda na to, że nikt już nie wie o co Ci chodzi.

... a może marzą Ci się ceny URZĘDOWO REGULOWANE :twisted:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Acoustic Energy Aegis Neo 3 2008/11/08 19:15 #272251

smykus napisał:

zyzio napisał:

smykus napisał:

zyzio napisał:
, a nie dyma bo niejeden handlarzyna życzyłby sobie 2200-2500 zł :wink:


Takie prawo handlu. Sprzedaje za cenę jaką sobie zażyczy. Zyzio to ile warte są takie kolumny? Ile warto dać, żeby nie zostać "wydymanym"?

A jakie to ma znaczenie w kontekście tego wątku :? ja też daję się dymać, ale widzę że nadal nie rozumiesz o co mi chodzi :?


Pewnie, że nie rozumiem
Piszesz, że 1450 jest ok, ale już 2200 nie jest w porządku. Zatem gdzie jest granica?

Za 2200 te kolumny używane są niesprzedawalne najpradopodobniej...a jeśli znajdzie się kupiec to na pewno nie może on powiedzieć, ze dobrze kupił, a jedynie sprzedający ma satysfakcję, ze wydymał jelenia.....tak samo jak praktycznie niesprzedawlany jest kondycjoner PAL-a kilkuletni za cenę 75 % nówki......uczciwa cena second hand to 50-60 % ceny nówki, mozna przyjąć wyższe wartości, ale gdy sprzęt jest niemal nowy - do roku.......Akurat te kolumny wycenione są ok, najwięcej dymanka ze strony producentów jest na kabelkach, listwach i innych akcesoriach.....a osobiście zwalczam handlarzyny, które kupują złom za grosze, a potem nachalnym marketingiem na chamca sprzedają z kilkukrotną przebitką.....
Tyle chyba wystarczy, ja po prostu coś luźno skomentuję, a już towarzystwo musi rozwijać dyskusję nie wiem po kiego diabła, a więc pa 8)
P.S. Nie mam nic przeciwko sprzedawcom własnego sprzętu jakim jest Zentaur.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Acoustic Energy Aegis Neo 3 2008/11/08 19:26 #272256

A ja ugryzę wątek z innej strony choć nawiązuję poniekąd do kwot z jakie sprzedaje Zentaur nowo nabyte sprzenty i na tym traci jakby na to nie spojrzeć :wink:
Czekam na chwilę kiedy Zentaur zakupi naprzykład McIntocha, czy też Audio Physic V ( czego mu szczerze życzę ) i będzie je odsprzedawał.
Panowie to będzie dopiero okazja!! :wink:

pzdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

” Dźwięki nie są od tego by przeszkadzały, są od tego by za nimi tęsknić”
Fismoll

Acoustic Energy Aegis Neo 3 2008/11/08 19:48 #272258

zyzio napisał: ....uczciwa cena second hand to 50-60 % ceny nówki, mozna przyjąć wyższe wartości, ale gdy sprzęt jest niemal nowy - do roku.......


Czekaj zrobię tabelkę... czas użytkowania (lata)/ cena (%). Do roku powiedzmy 70% potem 50-60... super

zyzio napisał: Akurat te kolumny wycenione są ok,


To dobrze, dobra wycena to podstawa. Szczególnie jak zna się odpowiednie zależności (wiek/cena)

zyzio napisał: Za 2200 te kolumny używane są niesprzedawalne najpradopodobniej...a jeśli znajdzie się kupiec to na pewno nie może on powiedzieć, ze dobrze kupił, a jedynie sprzedający ma satysfakcję, ze wydymał jelenia....


Masz do wyboru kupno tych kolumn w sklepie za 2950 (niech będzie rabat nawet 10%) albo u kogoś za 2200. Rozumiem, że kupujesz w sklepie bo nie jesteś "jeleniem" i nie dajesz się "dymać". Słuszna postawa. Tylko skąd takie stwierdzenie

zyzio napisał: Nie mam nic przeciwko sprzedawcom własnego sprzętu


Czyli nie masz nic przeciwko sprzedawcom "własnego" sprzętu byle cena była odpowiednia

zyzio napisał: ja po prostu coś luźno skomentuję, a już towarzystwo musi rozwijać dyskusję nie wiem po kiego diabła, a więc pa 8)


Czyli Ty możesz "luźno coś skomentować" a inni już nie?
Miłego wieczoru

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator