HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wzmacniacz Technics SU-V300 gniazdko, płytka drukowana, 2019/06/13 10:01 #446794

W moim wzmacniaczu Technics SU-V300 zaistniał następujący problem: przerywanie dźwięku od razu po włączeniu do prądu, początkowo wystarczało poruszać kablem w gniazdku, aby dźwięk się pojawił i działał aż do wyłączenia wzmacniacza, wczoraj przestał odtwarzać dźwięk całkowicie. Czy można wymienić to gniazdko na jakieś uniwersalne ze sklepu z częściami elektronicznymi ? Bo kabel był wymieniany na kilka innych i za każdym razem jest to samo. Druga sprawa to plama na płytce, którą widać z prawej strony na drugim zdjęciu, a także białe wycieki (?) widoczne na trzecim zdjęciu. Sprzęt ma 25 lat i chcę się dowiedzieć, czy jest bezpieczny dla użytkownika, czy te plamy oznaczają jakiś niebezpieczny wyciek ? Czy trzeba to wszystko wymienić, bo nie wiem , czy warto dźwigać go do serwisu. Dziękuję :-) :-)
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wzmacniacz Technics SU-V300 gniazdko, płytka drukowana, 2019/06/14 14:12 #446803

ok, problem rozwiązany, działa, ale z tym dalszym użytkowaniem po 25 latach, to nie wiem.. :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator