HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

radio internetowe w domowym sprzęcie HiFi 2013/08/27 08:13 #410339

Witam.
Wiem, że forum przeznaczone jest dla miłośników muzyki z odrobinę wyższej ligi i z góry przepraszam, że zabieram czas z tak błahym temacie.
Poszukuję informacji, czy są dostępne na rynku urządzenia umożliwiające słuchanie internetowych stacji radiowych? Bez pośrednictwa iPad-ów i innych 'ipado-podobnych' dodatków. Po prostu przyjemnie było by słuchać ogromnej ilości muzyki i audycji znajdujących się w internecie, chodź zdaje sobie sprawy z tego, iż jakość tego typu dźwięków nie jest najwyższa.
Niestety muszę dodać, że nie jestem człowiekiem zamożnym i chciałbym zmieścić się w kwocie 3tyś.
Dziękuje wszystkim, którzy poświęcą swój czas na odpowiedź na moje pytanie.
pozdrawiam
Flea

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

radio internetowe w domowym sprzęcie HiFi 2013/08/27 11:52 #410346

Myślę, że będzie trochę możliwości i spokojnie zmieścisz się w cenie. Jeśli to ma być nowe to na pewno jakaś mini wieża się znajdzie. Nie wiem czy Yamaha Pianocraft MCR-750 nie posiada radia internetowego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

radio internetowe w domowym sprzęcie HiFi 2013/09/20 14:32 #410921

faktycznie. Z tego co znalazłem w sieci, całkowicie sprosta moim oczekiwaniom:) Jeśli będzie czas, będę drążył temat.
Bardzo dziękuję za pomoc

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

radio internetowe w domowym sprzęcie HiFi 2013/09/22 18:28 #410945

a sprawdź może Sonos CONNECT:AMP (ZP120)
o takie coś Ci chodzi?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator