HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Dziwisz miał swój udział w tuszowaniu skandali? 2007/01/26 02:00 #145099

wiadomosci.onet.pl/1473021,11,item.html

Nie wiem dlaczego, ale od zawsze czułem, że z tym gościem jest coś nie tak, że jest fałszywy i zakłamany, mam również inne podejrzenia co do niego. Jak dotąd zawsze miałem dobrego nosa, ciekawe jak tym razem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziwisz miał swój udział w tuszowaniu skandali? 2007/01/26 02:22 #145101

lol, Hardi....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Once upon a time there was a sausage called Baldrick. And it lived happily ever after.

Dziwisz miał swój udział w tuszowaniu skandali? 2007/01/26 06:26 #145102

Z tym "nosem" to tak nie do konca... takie polsato-tvn'owe rewelacje bardzo czesto sa g warte wiec nie ma sie zbytnio czym podniecac.
A "moralnosc" i postawa duchownych to rak na ciele Kosciola od wiekow...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Dziwisz miał swój udział w tuszowaniu skandali? 2007/01/26 10:54 #145130

taki żart skąd inąd:

"Słuchaj tadeo, sprawa jest krótka. Większość agentów to księża. Jak wiadomo w konfesjonałach mówi się zwłaszcza o polityce. Oni to donosili. Kościół dostał wszystkie teczki, ale ponieważ jest organizacją SBcką czerwoną, to zwrócił teczkę konserwatysty Wielgusa, bo mu nie pasił. To przez kościół nie mamy dotychczas lustracji. Bolek z Donaldem parli do tej lustracji jak mogli (nocna zmiana), ale się przewrócili pewnie o kapelana Cebule (ten kapelan Bolka), który im przeszkodził.

No właśnie a co z podstępną Świątynią Opatrzności Bożej? Tak dawno tego nie omawialiśmy. A może gdzieś zrobić osobne archiwum naszego dorobku intelektualnego: dlaczego Boga nie ma i dlaczego większość polaczków jest pod względem tej Wiedzy głupsza niż my, ateiści, czy też agnostycy (wiem wiem, celowo obraźliwie jestem nieścisły..). Wiem, wiem, że te wątki były już 50 razy wałkowane, ale niektórzy (taa..Deo..) jeszcze do końca się nie utwierdzili w tym, że KK jest Be itp. "

a jak tam w sektach słynących z poczciwej uczciwości, jak tam w gminach żydowskich- zero esbeka? czy mniej niż zero?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziwisz miał swój udział w tuszowaniu skandali? 2007/01/26 13:08 #145151

Hardi za mało oglądasz TVN, za mało przeglądasz Oneta..

Tam przecież bez wątpliwości stoi, że przyczyną zła w Polsce jest KK (to takie prawie KKK). Gdyby nie nakłady na świątynię opatrzności- gospodarka by kwitła a emeryci żyli dostatnio. Lustrację spowalnia KK i PIS- zbrodnicza organizacja wybrana przez imperium Rydzyka.

Lustracji pełnej chce PO i dlatego też jest tak kochane przez SLD (Lewica i Demokraci, nowa etykietka)- najważniejszego w Polsce miłośnika lustrowania. Oj warto, naprawdę warto słuchać, jak na posiedzeniu Rady Warszawy SLDowcy bronią jak Okopów Św.Trójcy Hagiewy. Plus warto zobaczyć jak pozbawieni nienawiści są posłowie SLD (Lewica i Demokraci ...) i PO.

I wszystko jasne, chyba już nie musisz się utwierdzać- jak jeszcze mało..: idź do Onetu, wujek Walter cię utwierdzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziwisz miał swój udział w tuszowaniu skandali? 2007/01/26 14:06 #145164

Nie rozumiem tych wątpliwości. Kardynał Dziwisz znany jest z tuszowania, wypowiedź prezesa IPN nie pozostawia co do tego żadnych wątpliwośc. Prezes samorzutnie poinformował dziennikarzy, że gdy pewnego razu wybrał się do purpurata na partyjkę zechcyka (wcześniej umówioną), herr Dziwisz nie od razu przyjął prezesa, lecz przetrzymał go, samemu zamknąwszy sie w pomieszczeniu łaziebnym. Wprawdzie prezesowi Kurtyce nie udało się sforsować zamkniętych (ciekawe z jakiego powodu!??) drzwi, jednak przez dziurkę podejrzał, że dostojnik kościelny brał tusz. Co występny prałat tak zawzięcie tuszował, prezes nie wie, ale od tego mamy prokuraturę, żeby rzuciła snop światał na czarne strony kleru. Prawda musi zostać ujawniona.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziwisz miał swój udział w tuszowaniu skandali? 2007/01/26 18:15 #145226

Byle tylko nie prawda o "Bolku" i "człowiekach honoru". Na psa, tfu... na klechę urok, to on winien całej komunie, to on! Nie zapominajmy że Stalin uczył się w seminarium duchownym - to musiało się tak skończyć!

Zygfrydzie, z tymi starozakonnymi jest tak że akurat ci uczestniczący w sektach nie przyłożyli do sprawy palca. To oświeceni, wyzwoleni i ateistyczni Żydzi w dużej mierze budowali ów najmroczniejszy w dziejach ludzkości system. Na szczytach władzy we wszystkich komunistycznych krajach to ich "reprezentacja" była najliczniejsza. Zresztą kto ich tam wie, czy naprawdę byli ateistyczni. Może budując wszechświatowy komunizm chcieli przybliżyć talmudyczną przepowiednię, w której to wszystkie narody będę im służyć?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Wchodząc do Unii Europejskiej, uzyskamy prawo współdecydowania o naszych własnych sprawach" A. Olechowski

Dziwisz miał swój udział w tuszowaniu skandali? 2007/01/27 00:49 #145323

Ale o tym bron panie...glosno mowic i wspominac nie mozna. Bo sie kogos urazi i antysemita jak raz zostanie. To podobnie jak z opalonymi mozna pogonic za rozne rzeczy polaka portorikanca itd. ale jak sie rzeczonego slusznie w dupe kopnie (niedawny przyklad w Polsce,do dolu glowa bym kolesia powiesil i zostawil) to heh rasizm. Jak sobie swiat pozwolil tak ma...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Dziwisz miał swój udział w tuszowaniu skandali? 2007/01/27 06:11 #145333

Kiedy Dziwisz wracał do Polski, do Krakowa, to wiele wiadomych gazet pisało o nim w superlatywach. Zastanawiało mnie to dość mocno, bo Kraków miał objąć człowiek, który przez lata był sekretarzem i żył w cieniu wielkiej osobowości, co wykłada sie po polsku, że był zwykłym urzędnikiem, a nie zarządzającym. Na dodatek nie znał polskich realiów z racji pozostawania przez lata z dala od kraju. Zupełnie nie przeszkadzało to wiadomym gazetom, które tak cenią fachowość i doświadczenie na zajmowanym stanowisku,vide przypadek Skrzypka. A więc mam małe pytanie do służb; teraz już można źle pisać? Co za tym stoi? Rozczarowanie czy może memento?
A tak btw, zwróćcie uwagę drodzy forumowicze, kto tutaj znów jest gończym.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

***

Dziwisz miał swój udział w tuszowaniu skandali? 2007/01/27 07:49 #145335

I jeszcze smakowity kawałek z Łysiaka o budowaniu i obalaniu autorytetów przez wiadome gazety.
... W tej dziedzinie - w dziedzinie urealniania (czytaj: uabsurdalniania) życiorysów sojusznikom i wrogom - "Gazeta Wyborcza" ma bezkonkurencyjną rutynę, prawdziwe arcymistrzostwo świata, że wspomnę (jako przykłady klasyczne) długoletniego konfidenta SB, Andrzeja Szczypiorskiego, którego michnikowcy latami kreowali na arcygeniusza literatury i na superautorytet moralny III RP, tudzież Zbigniewa Herberta, któremu (kiedy wystawił Michnikowi opinię króla oszustów, intrygantów i manipulatorów) zmajstrowali nowy życiorys kastetem, przyrównując do "stevensonowskiego wampira Hyde'a" (sic!) i do "ludożerczego potwora Minotaura" (sic!), a także diagnozując jako "nałogowego alkoholika" i "klinicznego cyklofrenika" czyli wariata (sic!).

Teraz atoposie już wiesz gdzie niektórych krynica "mądrości" bije.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

***

Dziwisz miał swój udział w tuszowaniu skandali? 2007/01/29 13:46 #145987

Z Łysiaka, tego mitomana? Dajże ty spokój. Facet zmyślony od początku do końca (no, prawdą jest że owszem, pisze książki), dęty opozycjonista ostatniej godziny, a tu nagle wiarygodne źródło. Zresztą łatwo to sparwdzić, np. Wyborcza, którą czytuję (najwidoczniej w przeciwieństwie do Łysiaka, który sam z siebie wie, co w niej MOŻE być), nic takiego o Herbercie nie napisała. Natomiast poglądy osobiście Michnika nt. Herberta można znaleźć w jego książce "Z dziejów honoru w Polsce", którą to książką wielbiciele talentu Herberta (tacy jak np. datman czy Łysiak) z pewnością byliby zachwyceni, gdyby ją przeczytali.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziwisz miał swój udział w tuszowaniu skandali? 2007/01/29 14:12 #145992

To już jest ewidentna bezczelność! Dobrze pamiętam ten artykuł w GW. Otóż napisała że Herbert jest "psychiczny"! I ze efektem tego jest m.in. to że uroiło mu się że był a AK (kolejny mitoman, po Łysiaku)?
Każdy może pójść do biblioteki i sprawdzić! Spisane są czyny i rozmowy!
O nieee, panie józwa maryn, aż tacy głupi to my nie jesteśmy! Może głupi ale tacy to już nie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Wchodząc do Unii Europejskiej, uzyskamy prawo współdecydowania o naszych własnych sprawach" A. Olechowski

Dziwisz miał swój udział w tuszowaniu skandali? 2007/01/29 14:18 #145996

Jeszcze z propos mitomanii Łysiaka - ma on status pokrzywdzonego w IPN.
I jak kazdy "mitoman" i "opozycjonista ostatniej chwili" był inwigilowany orzez SB, która specjalnie na potrzeby jego mitów użyła do tego celu konspiracyjnego lokalu po drugiej stronie ulicy. Wiadomo - każdy poczciwina w PRL-u miał po drugiej stronie ulicy urządzoną "obserwatronię".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Wchodząc do Unii Europejskiej, uzyskamy prawo współdecydowania o naszych własnych sprawach" A. Olechowski

Dziwisz miał swój udział w tuszowaniu skandali? 2007/01/29 14:19 #145997

Kosc rzucona psy spuszczone.Powoływanie sie na Łysiaka w kontekscie prezentowanych pogladow to juz surrealizm absolutny.Pisarz pupilek komuny cytowany przez i tu mam problem.Bo nie wierze ze na poczatku XXI wieku tak niewiele mozna pamietac o koncu XX wieku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziwisz miał swój udział w tuszowaniu skandali? 2007/01/29 14:19 #145998

"psychiczny" w cudzysłowie? To znaczy że to cytat? Zresztą, co ja będę dyskutował z kimś, kto przeżywa iluminację...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator