HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wimbledon - ktoś ogląda? 2009/10/09 21:04 #306870

Minął już rok bez trzech dni, może warto odświeżyć ten wątek. Powody są, kto choć trochę interesuje się tenisem, wie dlaczego.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2009/10/09 21:10 #306871

  • tadeo
  • tadeo Avatar
  • Gość
  • Gość
"Wielki mecz Agi. W półfinale z Bartoli"
A tak na marginesie za pare dni ,16 pazdziernika wychodzi nowa płyta Cecylii Bartoli 'Sacrificium".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2009/10/10 09:53 #306899

Oj tak Aga zagrała wczoraj na poziomie światowym. Widać było wolę walki i opanowanie. Nawet jak jej nie wyszło to spokój...spokój. Nie boję się powiedzieć, że kilka zagrań to był Top Ten !!.
Czekam na 13. Półfinał, oby był równie emocjonujący.

pzdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

” Dźwięki nie są od tego by przeszkadzały, są od tego by za nimi tęsknić”
Fismoll

Wimbledon - ktoś ogląda? 2009/10/10 14:29 #306935

6:4 6:3 dla ...oczywiście Radwańskiej. Jej loby coś świetnego..No to jutro finał. Trzymam kciuki.

pzdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

” Dźwięki nie są od tego by przeszkadzały, są od tego by za nimi tęsknić”
Fismoll

Wimbledon - ktoś ogląda? 2009/10/10 15:48 #306937

Amidas, nie ogladalem Agnieszki ostatnio, poprawila serwis i ogolnie przygotowanie atletyczne? Problemem Agnieszki kiedy ja ostatnio ogladalem byly wlasnie w/w sprawy, ktore uniemozliwialy jej walke z siostrami Williams na przyklad.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Wimbledon - ktoś ogląda? 2009/10/10 17:11 #306945

Możliwe,że jutro poznamy odpowiedź na pytanie kiedy Agnieszka zacznie pukać do pierwszej czwórki czy piątki,bo to już czas najwyższy,jeśli się nie przełamie w następnym sezonie,to już chyba lepiej nie będzie.Trzymam kciuki za jutrzejszy finał,a zaraz biegnę pograć z moim 8-latkiem,póki jeszcze daję sobie z nim radę :lol: .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam Piotr.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2009/10/10 19:13 #306952

Wydaje mi się, że powoli kończy się epoka Nadala. Niespecjalnie podoba mi się jego styl ale jeszcze mniej fakt, że przegrywa z drwalami, a nie finezją w rodzaju federerowskiej. Wcześniej czy później musiało to nastąpić - troche słabsza dyspozycja biegowa i dość archaiczne baloniki stwarzają łatwy cel dla osiłków.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2009/10/10 19:57 #306955

Ja natomiast bardzo lubię Nadala,na równi z Federerem niestety,i jak grają przeciwko sobie to zawsze mam dylemat komu kibicować :-D .Natomiast faktycznie zabolały mnie ostatnie porażki Nadala,tak samo jak i potem Federera :? .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam Piotr.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2009/10/10 20:35 #306959

  • tadeo
  • tadeo Avatar
  • Gość
  • Gość
Aga rozwaliła Bartlkę ,mam nadzieję ,że "nowa Bartolka" z repertuarem kastratów rozwali mnie :-D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2009/10/11 09:41 #306981

:arrow: zentur można powiedzieć że agnieszka zagrała bardzo dojrzale. W statystyki nie zaglądałem, ale moim zdaniem bardzo mało wymuszonych błędów. Przemyślana gra długie wymiany i co podkreśliłem miała ten spokój gry, który przynosił punkty po tych właśnie wymianach. Przygotowanie fizyczne także bardzo dobre. Widać było wyraźnie jak Aga grała równo, a rywalka miała "zrywy" kondycyjne.
Podsumowując.Oglądanie gry polki było samą przyjemnością czego kompletnie nie można powiedzieć o naszych piłkarzach :roll: Co ja mówię. To nie piłkarze, a kopacze piłki i gdyby ta piłka nie była okrągła to pewnie by w nią trafiali :)

pzdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

” Dźwięki nie są od tego by przeszkadzały, są od tego by za nimi tęsknić”
Fismoll

Wimbledon - ktoś ogląda? 2009/10/11 13:40 #306990

Adam Szulc napisał: Wydaje mi się, że powoli kończy się epoka Nadala. Niespecjalnie podoba mi się jego styl ale jeszcze mniej fakt, że przegrywa z drwalami ...


Troche się wygłupiłem, bo meczu nie widziałem i dokonałem twórczej antycypacji. Teraz pokazywali go podczas przerwy deszczowej w pojedynku finałowym i okazuje się, że dwumetrowy Cilic potrafi zwolnić grę, grać rotowane piłki i tylko od czasu do czasu strzelić płasko i szybko. I jest nawet całkiem sprawny. Na Djokovica to nie wystarczyło ale na zapewnienie meczu na wysokim poziomie jak najbardziej.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2011/04/26 19:34 #371353

Z pewnymi oporami odświeżam ten wątek z uwagi na proroctwo jakiego się dopuściłem powyżej i jego rozdźwięk z późniejszą czyli dzisiejszą rzeczywistością.

Ogólnie można powiedzieć, że skoro ktoś taki jak Nadal zdominował tenis, to musi być duża posucha w czołówce. Z drugiej strony Djokovic jeżeli był zdrowy, to wygrywał z nim na mączce więc może nie tylko Federer spadł z piedestału.

W damskim tenisie jest jeszcze gorzej, bo Nadal przynajmniej ma już niezłą technikę, podczas gdy nasza Dunka tylko biega, biega i biega. Zupełnie jak Nadal na początku kariery. I jak Nadal kilka lat temu jednak zaczęła pracować nad techniką. W mężczyźnianym tenisie jest lepiej również dlatego, że można mieć nadzieję na powrót Federera. Tymczasem Woźniacką mogą zdetronizować chyba tylko siostry W. Nie wiadomo co gorsze: mięśniactwo czy monotonne przebijanie.

I jeszcze pare słów o naszej nie całkiem spełnionej nadziei. Po pierwsze, wzmocniła się fizycznie i ostatnio chyba mentalnie. Po drugie, technicznie w najlepszym razie zatrzymała się w miejscu. Kiedyś była nazywana "drop shot queen", a teraz to zagranie wychodzi jej tylko od czasu do czasu. Na szczęście w dalszym ciągu jej pozornie słabsze zagrania prowokują rywalki do błędów. Dzisiątkę pewnie osiągnie, choć z drugiej strony co to za dzisiątka. Pocieszające jest, że jej młodsza siostra już wydobrzała i po powrocie ma już kilka wartościowych zwycięstw na koncie. Dzisiaj z 37 rakietą świata.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2011/09/30 16:02 #379074

Wiedząc, że nikogo to nie interesuje odświeżam ten wątek dla siebie. A jest czym odświeżać. Agnieszka Radwańska po niespodziewanej porażce w US Open leje światową czołówkę. W drodze do finału w Tokio pokonała półfinalistkę US Open Kerber, byłą nr 1 Jankovic i aktualną nr 3 Azarenkę. Świetna forma i tegoroczny bilans z Wierą Zwonariową pozwalają mieć nadzieję na końcowy sukces, największy w dotychczasowej karierze. Choć przydałby się dzień odpoczynku.

Nieźle sobie radzi w tym roku Łukasz Kubot. W kolejnych turniejach Wielkiego Szlema zachodził coraz wyżej, niestety kontuzja wyeliminowała go z US Open. Jest znowu w grze, choć na razie Dawidienko okazał się zbyt silny dla niego. Ale przegrać z nim, i to w niezłym stylu, to nie wstyd.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2011/09/30 18:16 #379079

Adam Szulc napisał: Wiedząc, że nikogo to nie interesuje odświeżam ten wątek dla siebie...
Pozdrawiam


=> :-D

Jak mam tylko czs to ogladam i...czytam Twoj watek. Jesli chodzi o sport to jestem mniej 'wylewny" niz w stereo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bardzo zdrowo i spokojnie żyje się nie zawracając sobie głowy chęcią "bycia HE audiofilem" => żeby żyć przyjemnie warto tej muzyki w końcu zacząć słuchać i poświecić jej chociaż trochę uwagi...

Wimbledon - ktoś ogląda? 2011/09/30 18:26 #379081

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Oczywiście, że takie wyniki cieszą... ale zawsze/zazwyczaj szukam dziury w całym - czy aby taka seria nie jest wynikiem "odprężenia" rywalek po Wielkim Szlemie?
(dodaję, że ofkors chciałbym się mylić)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator