HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wimbledon - ktoś ogląda? 2015/10/17 11:29 #427654

Iro napisał: ... Jak widzę Jelenę - widzę świetną figurę ...ale rysy twarzy Jeleny... ja tam zawsze widzę Antoniego (jakieś zaplątane, przypadkowo?, czy czegoś nie wiem?) geny.


...

?


Może rodzice lubili oglądać "Greka Zorbę" czy "Dzieci Sancheza".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2015/10/17 11:49 #427655

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

Adam Szulc napisał: (...)Akurat w tym meczu Agnieszka wykończyła rywalkę mocnymi i celnymi uderzeniami po rogach.

(...)
Nawet jeżeli tak, to raczej nie metodami operacyjnymi. Nie w trakcie sezonu.


Tak, w 95% granymi z głębi, dalekiej głębi kortu ;)

Medycyna i chirurgia dziś, to s-f wczoraj.
No oki, pewnie na śniadanie zjadła dwie duże okrągłe bułki (meczy-bułki :P )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Wimbledon - ktoś ogląda? 2015/10/17 11:53 #427656

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

Adam Szulc napisał: Może rodzice lubili oglądać "Greka Zorbę" czy "Dzieci Sancheza".


Od oglądania? Takie rzeczy?
O ile pamiętam to niektóre plenery w "Greku" a już na pewno w "Działach Navarony" były kręcone w Jugosławii Bros Tity.
Mając chwilkę "wolnego czasu" pomiędzy zdjęciami... ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Wimbledon - ktoś ogląda? 2015/10/25 15:49 #427801

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Fanem Agnieszki nie jestem, jednak w grach niektórych, a już szczególnie z Marią - bywam.
Jednak dołożyła ona dziś kolejną cegłę do "muru" mojej niechęci do niej.
Tak nie można po prostu grać.
3 set - niemal 15 minutowy gem i 6 breaków ...oczywiście nic z tego, podała przeciwniczce rękę - tak po "polsku", idiotycznie, naiwnie, rycersko, romantycznie - nie dobijając robiącej (wtedy) "bokami" przeciwniczki. A może my Polacy mamy już na stałe taki durny defekt w głowach?
A smecz "niekończący" przy stanie 4:5 i podwójnej przewadze? Kto to widział ten wie...
Na koniec sama Maria złapała się za głowę, a nie jedno już przecież na korcie przeżyła.
Bleeeee nie lubię takich rzeczy oglądać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Wimbledon - ktoś ogląda? 2015/10/27 10:48 #427836

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Słyszałem niedawno wypowiedź któregoś z ekspertów, jakoby Radwańska akurat w tym sezonie ma największe szanse na wygranie turnieju Masters...

No i po ptokach...
Zdaniem Iro to nie tylko jej często nieskuteczny, sposób na tą grę (męczy-buła zza kortu), ona ma problem jakiś w głowie i to widać na jej obliczu, przed jak i w trakcie meczu.
Marsowe, zatroskane lico, praktycznie zanik reakcji emocjonalnych - tych pozytywnych, pobudzających.






Jedyne co się objawia to ta nieszczęsna zniesmaczona mina po przegranej piłce.







Czy ta gra ją w ogóle jeszcze bawi? Wygląda na to, że uprawia upierdliwą orkę na ugorze.

Co robi np. jej przeciwniczka (oprócz znakomitej gry) na korcie w trakcie krótkiej przerwy?
Flavia, o 6 lat starsza i wydawać by się mogło bardziej "wyeksplatowana"?







A w drugim secie tak od niechcenia pokazała z uśmiechem, wykonany zgrabnie i z gracją "przerywnik" - żonglerka nożna piłeczką tenisową...
:whistle: - cztery odbicia, w tym jedno kolankiem :whistle:


Jest fun, są okazywane(!) pozytywne emocje, jest i luz i swoboda w grze - a wynik mówi sam za siebie.

Brawo FLAVIA !



Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Wimbledon - ktoś ogląda? 2015/10/29 11:40 #427916

Jednak jeszcze przed ptokami. A tenis to ciężka praca, na uśmiech jest czas po fajrancie, wcześniej to kwestia charakteru. Coltrane czy Bill Evans też się nie uśmiechali w trakcie gry.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2015/10/29 12:01 #427918

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

Adam Szulc napisał: Jednak jeszcze przed ptokami. A tenis to ciężka praca, na uśmiech jest czas po fajrancie, wcześniej to kwestia charakteru. Coltrane czy Bill Evans też się nie uśmiechali w trakcie gry.


Widzialność wyrazu twarzy (częściej) Coltrane, czy (rzadziej) Evansa w czasie za-słuchania jest dla Iro znikoma. Coltrane zresztą miałby przecież (w trakcie gry) spory kłopocik by uszczęśliwiać i tak już szczęśliwego słuchacza dodatkowo uśmiechem :)

W przypadku tenisa i Pań (w szczególności) znakomicie większą jest ta widzialność.

Niestety Garbińja ma podobną przypadłość, ale ja to zrzucam na karb maksymalnej koncentracji i przejęcia (wysoką) rolą jaką ma w wieku...jaki ma, będąc na topie tej dyscypliny ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Wimbledon - ktoś ogląda? 2015/10/29 12:21 #427919

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

Adam Szulc napisał: Jednak jeszcze przed ptokami. (...)


No przykro mi bardzo ale w meczu Maria ( :S ) vs. Flavia ( :P ) - na pewno nie będę kibicował Marii...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Wimbledon - ktoś ogląda? 2015/10/29 14:26 #427922

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
...
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Wimbledon - ktoś ogląda? 2015/10/29 14:59 #427923

Iro napisał: No przykro mi bardzo ale w meczu Maria ( :S ) vs. Flavia ( :P ) - na pewno nie będę kibicował Marii...


Ja też nie kibicowałem (nie mogłem meczu obejrzeć, poza tym nie wiem czy potrafiłbym się przełamać) natomiast wynik mnie cieszy. Kondolencje :)

Simona - Flavia 6:0 6:3 Flavia - Agnieszka 7:6 6:4 Agnieszka - Simona 7:6 6:1
Poeta powiedziałby la donna e mobile, matematyk, że relacje w tenisie kobiecym są nieprzechodnie.

A Syrena ponoć zaciążyła, więc może tenis stanie się bardziej finezyjny, a mniej siłowy. Żeby jeszcze dzisiejsza wybawczyni polskiego tenisa poszła w jej ślady.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2015/10/29 15:48 #427925

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

Adam Szulc napisał: (...)
Simona - Flavia 6:0 6:3 Flavia - Agnieszka 7:6 6:4 Agnieszka - Simona 7:6 6:1
Poeta powiedziałby la donna e mobile, matematyk, że relacje w tenisie kobiecym są nieprzechodnie.(...)


...albo urojone - jak liczby - możliwy pierwiastek kwadrat. z ujemnej :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Wimbledon - ktoś ogląda? 2015/10/31 09:31 #427957

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

Iro napisał:

Adam Szulc napisał: (...)
Simona - Flavia 6:0 6:3 Flavia - Agnieszka 7:6 6:4 Agnieszka - Simona 7:6 6:1
Poeta powiedziałby la donna e mobile, matematyk, że relacje w tenisie kobiecym są nieprzechodnie.(...)

...albo urojone - jak liczby - możliwy pierwiastek kwadrat. z ujemnej :(


Wczoraj w tiebreaku z 1:5 do wygranej (drapieżna i odważna gra - czemu tak nie częściej?)
Dzisiaj kolejny tiebreak - i z 4:1 do przegranej...

To, że dziś w ogóle doszło do tiebreaku - to raczej tylko duża, 3x większa liczba własnych błędów Garbińji (jednak przy 3x większej liczbie winnerów) - typowy brak u Radwańskiej odwagi i agresji i słabe widoki na dalszą grę - prawa noga chyba jej "odpada" ---> kolejne "wzmocnienia" bandażami i plastrami konieczne... no patrzymy dalej, jest ciekawie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
Ostatnia edycja: przez Iro.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2015/10/31 11:07 #427960

Iro napisał: ... To, że dziś w ogóle doszło do tiebreaku - to raczej tylko duża, 3x większa liczba własnych błędów Garbińji (jednak przy 3x większej liczbie winnerów) - typowy brak u Radwańskiej odwagi i agresji i słabe widoki na dalszą grę ...




A poza tym nie wierzę w to co się stało.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2015/10/31 11:44 #427962

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

Iro napisał: To, że dziś w ogóle doszło do tiebreaku - to raczej tylko duża, 3x większa liczba własnych błędów Garbińji (jednak przy 3x większej liczbie winnerów) - typowy brak u Radwańskiej odwagi i agresji i słabe widoki na dalszą grę - prawa noga chyba jej "odpada" ---> kolejne "wzmocnienia" bandażami i plastrami konieczne... no patrzymy dalej, jest ciekawie.



Słowa te pisałem po pierwszym secie...

a dalej ...jak zwykle:




:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Wimbledon - ktoś ogląda? 2015/10/31 11:56 #427964

Iro napisał: ... Słowa te pisałem po pierwszym secie...


Wiem, po drugim mógłbym nawet przyznać Ci połowę racji ("3x większa liczba własnych błędów Garbińji").

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator